Olga Brylińska

Konsultant ds. wizerunku, profesjonalna stylistka, autorka TYPOLOGII ETHEREAL – prekursorskiej koncepcji ujęcia analizy kolorystycznej w odniesieniu do fizjonomicznego typu urody z uwzględnieniem sklasyfikowanych i opatentowanych pierwiastków dodatkowych, założycielka i właścicielka GET the LOOK.

Na podstawie analizy typu fizjonomicznego oraz kolorystycznego, w oparciu o nowoczesne oraz innowacyjne techniki, ustalam typ urody oraz potencjał osobowościowy. W swojej pracy wykorzystuję umiejętności z zakresu kreowania wizerunku, relacji interpersonalnych oraz psychologii. W indywidualnej praktyce uwzględniam opracowaną przeze mnie TYPOLOGIĘ ETHEREAL oraz typologię trzynastu typów urody spopularyzowaną przez Davida Kibbe. Wykorzystuję całkowicie nowatorski program kompleksowego podejścia do kreowania wizerunku.

Unikatowy system mojego autorstwa stawia na rozpoznanie naturalnej aury oraz ekspresji. W wyjątkowy sposób trafia on do wszystkich, którym samorealizację i samoakceptację  utrudniają uprzedzenia oraz kompleksy wynikające z braku świadomości swojego ciała lub z braku umiejętności dostrzeżenia drzemiących w nim potencjałów. Zgodnie z propagowaną przeze mnie koncepcją fasony muszą być kontynuacją linii wyznaczonych przez fizjonomię. Natomiast idealnie dobrany styl powinien być odzwierciedleniem dominujących Ethereali