METAMORFOZA ONLINE

Uciekasz przed obiektywem? Unikasz luster?

Pomyśl o metamorfozie online.

 

Dla osób, które nie chcą lub nie mogą bezpośrednio skorzystać z porad stylisty, idealnym rozwiązaniem jest metamorfoza online – zabieg całkowicie komfortowy, dyskretny i w pełni efektywny. METAMORFOZA ONLINE opiera się na zdjęciach, rozbudowanym kwestionariuszu, teście Ethereal oraz teście na typ urody wg Kibbe. Przesyłam konkretne wytyczne dotyczące zdjęć.

Metamorfoza online jest całkowicie anonimowa. Przesłane zdjęcia nie będą nigdzie wykorzystane ani publikowane.

Szczegółowy opis dostępnych opcji oraz terminy znajdują się na stronie OFERTA. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy. Można wypełnić formularz kontaktowy lub pisać bezpośrednio na adres: styl@getthelook.pl

Serdecznie zapraszam!
Olga Brylińska


1. Kwestionariusz METAMORFOZA ONLINE

– kliknij tutaj

2. Test Kibbe

– kliknij tutaj

3. Test Ethereal

– kliknij tutaj


ENGLISH VERSION

1. The Online Metamorphosis Questionnaire

– click here

2. Kibbe Type Quiz

– click here

3. Ethereal Test

– click here


 

OPINIE KLIENTEK

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

getthelook.pl
Average rating:  
 31 reviews
by Justyna on getthelook.pl

Z całego serca polecam współpracę z Panią Olgą jest profesjonalna w swojej dziedzinie. Odmieniła moją szafę i w końcu mam co na siebie włożyć 😁. Szczególnie dobór kolorów ubrań i fryzury, ale też makijażu to był strzał w dziesiątkę. Wszystko się zmieniło i zobaczyłam ile wcześniej robiłam błędów 🙆. Myślę że to najlepszy prezent jaki mogłam sama dla siebie zrobić. Dziękuję za wspaniałą współpracę i wsparcie, moja pewność siebie wzrosła i czuję się szczęśliwsza i pełna energii.

Doceniajcie siebie, pozdrawiam 😉

by AGNES on getthelook.pl

Jestem całkiem niedawno po analizie. I przyznam, że Olga to osoba profesjonalna, która ma genialne wyczucie i świetnie doradza. No tylko pozazdrościć talentu. Ja sama nie potrafiłam siebie scharakteryzować, ocenić. Na wyniki czekałam z ogromną ciekawością. I powiem było warto.

To był najlepszy prezent jaki sobie podarowałam.

Na wiadomość, że jest już analiza cieszyłam się jak mała dziewczynka( jestem grubo po 40:))) ).

Moja analiza to ustalenie typu Kibbe, typu kolorystycznego, ustalenie Ethereali, wytyczne stylu(jakie dla mnie najlepsze: desenie, okrycia wierzchnie, spódnice, spodnie, bluzki, swetry, sukienki). Olga też wskazała czego mam unikać, co mi nie służy, po jaką biżuterię mam sięgać, jakie buty wybierać, w jakiej fryzurze mi najlepiej i jaki makijaż doda mi uroku. Przekazała mi także 30 zestawów ubrań na róże okazje, zgodne z jej wytycznymi. Są bardzo inspirujące i przydatne.

To nie znaczy, że ja już nie robię błędów , ale tu też jest pomocna Olga, w razie wątpliwości wystarczy ją zapytać, podesłać link. Kontakt mailowy z Olgą jest bardzo przyjemny, miły i ona zawsze odpowiada.


Każdemu polecam analizę u Olgi, będziecie oczarowani. :)))

Ja wciąż jestem pod jej urokiem:)))))


Dziękuję Ci Olgo!!!!

Twoja dozgonnie wdzięczna AGNES SD (GE, KE, KarE, KrE, RE) + FE /TW

by Siyah on getthelook.pl
Dobra inwestycja.

Analiza to złoty środek między tym, w czym się dobrze wygląda, a tym, co lubimy nosić. Zazwyczaj jest sporo punktów stycznych - każdy z nas ma jakąś intuicję dotyczącą własnego wyglądu - ale czasem nieprawidłowo rozkładamy akcenty, skupiając się nie na tym, co trzeba.<


Dla mnie analiza była filtrem, pozwalającym wykluczyć 80-90% modowych fanaberii, które lądowały na dnie szafy - dodała mi też odwagi, by nosić to, co lubię, w sposób pozbawiony wątpliwości. To rewelacyjne kompendium dotyczące fasonów, stylów, materiałów i kolorów które nam pasują. Dodatkowo porządkuje wiedzę na temat tego, "do jakiego worka" wrzucić daną rzecz i jak na nią patrzeć.


Zawsze podejrzewałam, że jestem C lub SC. Rezultat SN przyjęłam z zaskoczeniem, ale i ulgą - było to dla mnie wyzwolenie ze zbędnych starań w kierunku elegancji i szyku (wynikających z mojej złej interpretacji typu Kibbe) na rzecz luzu, który lubię najbardziej i mam go więcej, niż początkowo sądziłam. Teraz już wszystko jest na swoim miejscu.


Analiza Ethereal jest zaskakująco trafna i prawidłowo wskazuje pierwiastki, składające się na nasze samopoczucie i odbiór siebie - oczywiście, każdego czeka nutka rozczarowania, gdy ulubiona biżuteria okaże się za ciężka lub upatrzone elementy stylu okazują się nie pasować do naszego obrazu. Ale po przepracowaniu tematu we własnej głowie i eksperymentalnym sprawdzeniu w programie graficznym nieuwzględnionych w naszej analizie elementów garderoby trzeba to przyznać - 100% racji!

Dodatkowo patrzenie w lustro, gdy wie już się tyle miłych rzeczy o sobie samej jest po prostu bezcenne i wyzwalające, Pierwszy raz udało mi się spojrzeć na samą siebie i dojść do wniosku, że lepiej być nie mogło.


Ogromna dawka wsparcia, wprawne oko, profesjonalny kontakt i zrozumienie - dziękuję!

by Anita on getthelook.pl
100% satysfakcji dla wymagających

Na bloga trafiłam przypadkiem, poszukując informacji na temat typów kolorystycznych. Poczułam ten klimat od razu 🙂

Od zawsze miotałam się między różnymi stylami, pociągało mnie mnóstwo ścieżek ale żadna nie była tą właściwą w 100%. Przyznam szczerze,że jako osoba bardzo wymagająca i wybredna byłam nastawiona z dystansem,może nawet trochę sceptycznie(wybacz Greto! :D) Ostatecznie zdecydowałam się na pełną analizę i taką opcję polecam każdemu zainteresowanemu.


Jak się później okazało właściwie odgadłam swój typ według Kibbe oraz typ kolorystyczny ale całej reszty nie domyśliłabym się za skarby świata.Rozbudowane opcje dają kompletnie inne spojrzenie kreowanie własnego stylu i już teraz widzę,że bez indywidualnych wytycznych popełniłabym masę błędów którym łatwo zapobiec mając wszystko rozpisane krok po kroku.


Nie mam pojęcia w jaki sposób Greta odkryła rewelacyjne opcje dla tak wybrednej osoby jak ja, skąd wiedziała, że o dokładnie takim stylu marzyłam,że głęboko czułam klimat inny od tego zalecanego dla mojego typu bazowego ? Poukładane, zindywidualizowane i dokładne zalecenia były dokładnie tym czego oczekiwałam- połączeniem niemożliwego : spójne i idące w określonym kierunku ale nie nudne, kobiece ale nie wyzywające,będące w ramach mojego typu Kibbe oraz ukierunkowane na konkretny etheral spoza bazy.Wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki złożyło się w jedna klarowną całość .


Greta to prawdziwa perła w morzu kopiujących i szablonowo myślących stylistek.Ujrzy piękno tam gdzie nikt go nie widzi...Sprawi,że każda cecha stanie się atutem.Przy niej przestajemy za wszelka cenę maskować a zaczynamy odkrywać .

Autorka strony posługuje się szablonami nie po to by ograniczać a ułatwić logiczne uporządkowanie niekiedy skomplikowanych dla modowego laika danych 🙂 .Co istotne w przeciwieństwie do wielu zachowuje przy tym genialny balans pomiędzy odrzuceniem myślenia życzeniowego klientki a własnymi, kreatywnymi propozycjami(niczego nie narzuca a jednocześnie nie pracuje wg zasady "spełniania życzeń" za wszelką cenę ku złudnemu "zadowoleniu").

W systemie jej pracy czuć duże doświadczenie,logikę ale i niezawodną intuicję.


Uwierzcie,spróbujcie a nie pożałujecie ! To inwestycja na lata,wyzwolenie od zmarnowanych pieniędzy, godzin (która z nas nie zna tego uczucia zakupu ubrania którego nigdy nie założyłyśmy....).Nie wyobrażam sobie,żeby analiza nie spełniła czyiś wymagań.Mnie dała odwagę, cale mnóstwo siły by wreszcie by sobą! Przestałam zazdrościć innym typom sylwetki czy cech urody ponieważ nie mogłabym realizować idealnego dla mnie stylu, nie mogłabym by sobą. Z tego powodu analiza ma dla mnie wymiar psychofizyczny.Dla mnie to dopiero początek świadomej przygody,polecam z każdego serca każdemu,nie wahajcie się ani chwili 🙂

by Ati Aneta on getthelook.pl

Analiza u Grety to przede wszystkim wspaniała przygoda w odkrywaniu siebie, poznawaniu mocnym stron, samoakceptacji.Jej oku nic nie umknie. Greta dostrzeże wszelkie smaczki, niuanse, nasze możliwości, potencjał oraz ograniczenia. Analiza to przede wszystkim inwestycja na lata. Podczas zakupów nie mam już problemów, co kupić, jaki kolor, jak fason. Wiem co powinnam wziąć, co podkreśli moją urodę, właśnie to kupuję i wychodzę. Niesamowita oszczędność czasu i pieniędzy. Typ Kibbe ustalony przez Gretę nie był dla mnie zaskoczeniem. Podejrzewałam coś z grupy Classic, C albo SC, ale wynik analizy kolorystycznej to był dla mnie szok. Panie kolorystki (od siedmiu boleści) zawsze wtłaczały mi, że jestem delikatnym, zgaszonym typem, że nie udźwignę mocnych kolorów, proponowały szaro bure paletki, które przyjmowałam z pokorą, ale też bólem serca. Aż tu nagle wynik u Grety: Czysta Zima! Mocna uroda! Wysoka kontrastowość? Intensywne kolory! To jest cudowne uczucie, znów być sobą. Oddajcie się w ręce Grety a zaczaruje Was, odmieni i zapewni super przygodę. Analizę polecam z czystym sumieniem. Cena, jak na wiedzę, którą posiądziecie jest bardzo korzystna. Dziękuję Greto! Pozdrawiam 🙂

by Jntn on getthelook.pl

Jestem już jakiś czas po analizie i z całym przekonaniem polecam mężczyznom analizę u Olgi. Mimo, że blog jest m.in. o kobiecych wersjach typów Kibbe to Olga ma też świetne oko na męskie sylwetki i potrafi konkretnie ocenić, kto i gdzie pasuje do danego typu Kibbe jak i Ethereali, niezależnie od płci. Jej trafny werdykt pozwala na styl, który odzwierciedla osobowość i charakter oraz podkreśli twoją fizjonomię. Poza tym sama Olga wykazuje się pełnym profesjonalizmem i a zarazem wielką empatią. To sprawia, że zadbanie o swój wygląd z pomocą stylistki nie jest już czymś strasznym dla mężczyzny.Co mi dała współpraca z Olgą?- Dowiedziałem się jak ludzie mogą mnie odbierać. Ta wiedza wbrew pozorom może być bardzo pomocna w życiu, zwłaszcza zawodowym. Twoje wnętrze i zewnętrze są tak samo ważne aby o nie dbać. To kim jesteś w pewnym stopniu przejawia się w Twojej aparycji.

- Zaakceptowałem swoje ciało. Tak, mężczyźni też mogą mieć kompleksy. Teraz wiem, że każdy mężczyzna (jak i kobieta) mają swoje unikatowe zalety, które dobrze byłoby podkreślić m.in. stylem. Teraz wiem w 100%, że nie muszę być napakowanym samcem aby uzyskać miano prawdziwego mężczyzny. Męskość ma różne oblicza.

- Nie muszę już plątać się wśród wątpliwych porad urodowych dla mężczyzn bo dzięki Grecie, wiem w czym wyglądam najkorzystniej i przede wszystkim autentycznie! Paradoksalnie, skupienie się przez jakiś czas nad poznaniem swojej fizjonomi i stylu, daje swobodę i wyzwala z nadmiernego myślenia o wyglądzie. Po co myśleć, skoro już wszystko jest już jasne, prawda? Kompleksy idą w odstawkę i nie muszę zazdrościć innym zalet bo znam przecież swoje i "tu mi dobrze" :).

- Obiektywna i indywidualna ocena osoby z zewnątrz pozwala na prawdziwy obraz siebie. W moim przypadku Olga intuicyjnie wyczuła styl rockowy z ciekawymi elementami, o którym tak naprawdę głęboko marzyłem ale nie miałem odwagi go wprowadzić w życie, dodatkowo, niewłaściwy obraz swojej osoby robił swoje. Nawet bliscy znajomi nie byli w stanie mi pomóc odnaleźć swoją "stylową duszę" :).

- Zakupy ubrań nie są już horrorem bo wiem czego potrzebuję i przez to liczba nietrafionych ubrań maleje do zera - dodatkowo zaoszczędzenie pieniędzy się kłania!Jeszcze raz polecam z całego serca analizę u Olgi! Nie pożałujesz! To się nazywa inwestycja w siebie!

by Bookini on getthelook.pl

Tak jak poprzedniczka, opiszę swoje wrażenia po blisko rocznym okresie, jaki minął od mojej metamorfozy. Z nową szafą przeszłam już prawie wszystkie pory roku i z tej perspektywy wypowiem się.

Moja figura i uroda nigdy nie były łatwe 'w obsłudze'. Pomimo tego, że jestem wysoka i szczupła, odkąd pamiętam czułam się i wyglądałam źle. Oprócz kilku rzeczy (dżinsy, biała koszula) ubrania źle na mnie leżały. Dla młodej dziewczyny to nie było wielkim problemem, ale jako dojrzała kobieta już bardzo potrzebowałam pomocy. Korzystałam wcześniej z innej porady na temat stylu, ale zaproponowane ubrania lepiej prezentowały się na kolażach niż na mnie i dodatkowo nie sposób było zbudować na ich podstawie spójnej szafy. Znajomi często radzili mi co powinnam nosić i to była pełna rozpiętość, od: jesteś szczupła to wszystko możesz, do: musisz się ukobiecić i nadać sobie krągłości. Tymczasem wygladałam infantylnie albo mizernie i chorowicie.

Informacje i zdjęcia, które otrzymałam od Grety w ramach metamorfozy w 100 % zaspokoiły moje zapotrzebowanie. Mój 'werdykt' nie był dużą niespodzianką, a zaproponowane zestawy okazały się tak bardzo 'moje', że nie mam pojęcia czemu dotąd sama na to nie wpadłam. Teraz wydają się bardzo oczywiste i jedyne rozsądne w moim przypadku. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na pełną metamorfozę, bo sama diagnoza typu czy nawet ethereali nie dałaby mi takich precyzyjnych podpowiedzi. Kolaże od Grety obejmują wszystkie pory roku i wszystkie okoliczności w jakich bywam. Wystarczy w miarę możliwości kopiować zestawy (fasony w szczególności) i po wielokroć czytać zalecenia, aby nasiąknąć tą wiedzą i już nie mieć wątpliwości co na siebie włożyć. Nie przybyło mi od tego urody, ani nie zmieniła się sylwetka, ale wyglądam spójnie, czuję się jak w drugiej skórze. Moje stroje sprawiły, że figura jest ładnie podkreślona, zawsze wiem co na siebie włożyć, nigdy nie czuję się przebrana, już prawie nie robię zakupów odzieżowych i zawsze dobrze wyglądam, jeśli tylko stosuję się do wytycznych. Mój typ lubi szafę minimalistyczną, wręcz ascetyczną i czuję się w tym SOBĄ. Nowością są sukienki i obcasy na codzień i uwielbiam to. Znalazło się wytłumaczenie dla moich ponadczasowych miłości ubraniowych, z niektórymi rzeczami rozstałam się, ale bez żalu, zaufałam Grecie w całości.

Jeśli chodzi o kontakt z Gretą, to zgadzam się ze wszystkim, co napisały osoby we wcześniejszych komentarzach. Polecam metamorfozę wszystkim zagubionym w odmętach mody lub zakompleksionym, majacym problem z samoakceptacją lub z innego powodu niezadowolonym ze swojej szafy.

by Katarzyna on getthelook.pl

Piszę opinię ponad rok po analizie, po przespaniu się przez wiele nocy z rezultatem.

Przede wszystkim bardzo dobrze czuję się z wynikiem, tzn widzę jak bardzo on do mnie pasuje i jak bardzo mnie określa. I jak wszystkie uwagi które dostałam podczas wymiany maili są trafne.

Jestem zdumiona jak bardzo przydatne są kolaże które dostałam (te z ubraniami). Jakieś setki razy nosiłam się z zamiarem napisania maila typu "czy taka kurteczka będzie dla mnie ok?" ale zawsze przed wysłaniem wiadomości coś mnie tknęło żeby sprawdzić najpierw tego pierwszego maila z wynikiem analizy - i odpowiedź zawsze tam była w przygotowanych zestawach.

Są rzeczy z którymi nigdy nie miałam problemu i z którymi nadal go nie mam (np wydaje mi się że "od zawsze" ubierałam w miarę dobre kolory intuicyjnie). Są takie, z których nie wiem czy kiedyś się wygrzebię i w których być może stwierdzę "chrzanić że wyglądam gorzej, lubię ten ciuch" - ale sam fakt że podejmę te decyzje świadomie i że wiem z czego wynikają jest dla mnie bardzo budujący.

Bardzo nie-budujące jest chodzenie na zakupy. Zawsze było problematyczne (żeby ubranie mi się podobało, żeby miało nie-tragiczny-skład, żeby w przymierzalni na mnie jakoś leżało), natomiast teraz do trzech powyższych wymagań doszło "żeby było zgodne z typem Kibba w kroju" no i zonk, nie łatwo mi znaleźć takie ubrania - tzn one wiszą w sklepach, ale nie ma ich zbyt wiele, a jeżeli już są to zwykle biurowe co zupełnie nie przystaje do mojego stylu życia i charakteru. Ale ma to swoje zalety - jak już coś kupuję to jestem naprawdę zadowolona z zakupu. Nie zdarzyło mi się po analizie żałować że coś nabyłam. Budowanie garderoby zajmie mi pewnie z 10 lat zanim będzie "pełna" ale nigdzie się nie śpieszę. Ulubione, "nie do końca pasujące" ubrania "donaszam" gdy mam na nie ochotę, a gdy mam ochotę wyglądać najlepiej jak mogę wyglądać to stawiam na wyniki analizy bez odstępstw.

I już rozumiem czemu tyle rzeczy mi nie pasuje (choć nadal wydaje mi się to dziwne). Bo tak naprawdę to zrobiłam analizę gdyż ubrania które mi się podobały na innych, na mnie wyglądały dziwnie - zwykle ich więc nie kupowałam, a nawet jak kupiłam to nie ubierałam. Nie rozumiałam czemu ubierając rzeczy w których koleżanki wyglądają szałowo - ja czułam się dziwnie i wyglądałam na przebraną. I zastanawiałam się co robię nie tak. I widzę że ciuch fajny, że może na kimś świetnie leżeć i że mu zazdroszczę bo wiem, że na mnie tak nie będzie. Analiza nie zmieniła tego jak jest (liczyłam na to że odkryję "co robię nie tak" i jakiś magiczny sposób jak to zmienić) ale teraz jestem z tym dużo bardziej pogodzona i rozumiem jak wydobyć swoje zalety na swój własny sposób.

No i nie ważne ile poradników bym nie przeczytała, w życiu bym nie zgadła że jestem DC - nie mam w zasadzie żadnych typowych eterali, mam nietypowy rys kolorystyczny, i generalnie "czyste" DC z książki Kibba chyba więcej by mi szkody zrobiło niż pożytku.

Dziękuję więc za kupę świetnej roboty i masę cierpliwości 🙂

by Eryka on getthelook.pl

Zawsze miałam raczej dobrą intuicję. Sprzyjał jej prosty typ bazowy, przy którym łatwo rozgryźć najkorzystniejsze dla sylwetki kroje, oraz uroda znosząca wiele dzięki licznym Etherealom. Jednak dopiero po pełnej analizie mogę powiedzieć, czym się różni się wyczucie działające w 80%, a wiedza sprawdzająca się w 99%. Nie kusi mnie już sprawienie sobie grzywki albo zafarbowanie włosów na czarno, bo „może wyglądałabym korzystniej”. Teraz wiem, że nie, wiem też, co mi służy najlepiej i tego się trzymam. To uczucie spokoju jest bezcenne, ponieważ wiedza, którą zyskałam przy wymienianiu maili z Gretą, wystarczy na całe życie. Przy okazji analizy otworzyłam się na nowe możliwości, o których wcześniej nie pomyślałam, jak wykorzystywanie bieli jako koloru bazowego latem (wcześniej chodziłam cały rok na czarno) czy noszenie złotej biżuterii. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym, choćby dla ułatwienia sobie życia. Sam kontakt z Gretą to czysta przyjemność, na luzie, a w pełni profesjonalnie. To jak wymienianie się uwagami z koleżanką przy herbatce, gdyby koleżanki miały takie oko do wyciągania najlepszych cech urody za pomocą akcesoriów jak Greta 🙂

by Yen on getthelook.pl

Na getthelook.pl trafiłam przypadkiem, przez forumowy temat o analizie kolorystycznej. Ponieważ od dłuższego czasu interesowałam się modą i związanymi z nią typologiami- od razu się wciągnęłam i przepadłam. Spodobało mi się alternatywne podejście do kwestii stylu i urody, takie, które nie wartościuje i nie ocenia cech urody jako "lepsze" i "gorsze". System, który udowadnia, że każda z nas reprezentuje jakiś rodzaj piękna i seksapilu, wystarczy go tylko odpowiednio wydobyć- ubierając się w zgodzie z własnymi liniami ciała, aurą, w zgodzie z naszym "ja".

Wynik, jaki otrzymałam od Grety: Soft Gamine i Ciemna Zima- poniekąd potwierdził moje przypuszczenia, bo zimowe kolory i kobieco- filuterne fasony królowały w mojej szafie od dłuższego czasu. Brak konieczności wyrzucenia połowy ciuchów z szafy bardzo mnie ucieszył 😀 Greta wciąż mi doradza, nierzadko hamuje moje zapędy w stronę bardziej yangowych stylizacji i pomaga budować styl, który pasuje w 100% do mnie, a nie do nieskazitelnych celebrytek z okładki magazynu. Dzięki jej interpretacji typologii Kibbe i autorskiemu systemowi nakładek dodatkowych- ethereali, można dowiedzieć się sporo o sobie samej i przede wszystkim- przestać udawać kogoś, kim się nie jest. Jakoś odchodzą w niebyt kompleksy, bo blog Grety nie traktuje żadnej z "problematycznych" cech urody jako mankament, a jako cechę współgrającą z naszą aurą.

Podoba mi się też podejście do zagadnienia ethereali od strony psychologicznej- nakładki te bowiem sprzężone są z poszczególnymi cechami osobowości i wyglądu, odpowiadają za niektóre nasze upodobania i uzdolnienia...

Coś fascynującego.

Ze szczerego serca polecam każdemu, kto ma na tyle otwarty umysł, by otworzyć się na niestandardowe koncepcje stylu, mody i piękna- zarówno tego zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

by Avarati on getthelook.pl

Nawet nie pamiętam, jak trafiłam do Grety. Może przywiodła mnie trochę bezradność, przesyt inspiracji, które zachwycały na modelkach, aktorkach czy filmach, ale nie sprawdzały się na mnie. A może chęć wyglądania dobrze we własnej skórze. Niby wiedziałam, że jestem atrakcyjną, choć niezbyt standardową kobietą, ale nie mogłam do końca tego wyrazić. Do tego niska, krępa budowa ciała z łatwością mogła być skrzywdzona niewłaściwym fasonem.
Najpierw był bunt, przekora, ale zaczęłam się otwierać na propozycje. Gdy najpierw sama siebie zanalizowałam, próbowałam się przekonać, że moje wcześniejsze wybory wpisują się w prawidłowy ubiór. Dlatego dopiero, gdy zaufałam Grecie okazało się, że przedstawiam najbardziej odjazdowy typ urody - Flamboyant Gamine z przewagą pierwiastka Natural i z mocnymi Etherealami (które mogły podpowiadać złe pomysły na ubiór). Niedawno tez okazało się, że ponadto mam mocny Wietrzny, który jest złagodzonym Angeliciem, oraz Słoneczny Ethereal.
Dopiero wtedy zrozumiałam, dlaczego czułam się nieswojo w marynarce i spodniach w kant albo wyglądałam dziwnie w czerwonej szmince... Uwierzyłam w to, że mogę wyglądać świetnie w swojej skórze, że mój duży nos nie jest wadą, a kanciastość, szerokie ramiona oraz nasycona silnym Yangiem uroda mogą być atutem, który może pociągać.

Dla tych, którzy się wahają - polecam jak najbardziej, nie zwlekajcie! Nie tylko Greta, ale i też Czytelniczki są niezwykle miłe oraz służą pomocą. Też się nasłuchałam jak mało kiedy szczerych komplementów. No bo gdzie można usłyszeć, że można wyglądać jak Elf, Walkiria albo Nimfa? 🙂 Tylko tutaj 🙂

by Ola on getthelook.pl

Kiedy trafiłam na tę stronę, przepadłam - uwielbiam proste rozwiązania bez zbytniej poetyckości w opisie jak na innych blogach, a strona Grety i typologia, którą się zajmuje są tak logiczne, proste i prawdziwe, że to aż boli. 🙂
Od razu zapisałam się na analizę, gdyż nie mogłam siebie nigdzie dopasować. Serce (i rysy twarzy) ciągnęło do yangowych typów urody, a sylwetka, nie da się ukryć, była yinowa. Teraz wiem, skąd moje rozterki dotyczące ubioru. Nakładki dodatkowe, Ethereale kierowały mnie w złą stylizacyjną stronę. A właściwie dobrą, tylko trzeba temu było dać odpowiednie podstawy, fasony, czyli typ bazowy.

Podobno pan Kibbe diagnozuje swoje klientki nie bacząc już na to, co sam napisał w książce, nie bacząc na wzrost czy proporcje, a opierając się tylko o aurę. Współczuję klientkom.
Kibbe z aury przydzieliłby mnie do Soft Gamine. Wiem na pewno, jak wielką krzywdę by mi zrobiły te fasony i ten styl. Przecież aura to nie wszystko.

Czuję ulgę, że trafiłam do Grety, która potrafiła ze swoją niesamowitą intuicją przydzielić mnie do właściwego typu. Znam swój typ bazowy i sposoby, w jakie mogę go modyfikować tak, abym nadal była sobą. Jestem zachwycona!

Analiza u Grety jest po prostu inwestycją w siebie i poleciłabym ją każdemu, kto jest gotowy odkryć prawdę o sobie.

by MKZ on getthelook.pl

Polecam, po stokroć! Zafascynowała mnie Grety koncepcja „nakładek” na systematykę Kibbe’go – dopiero one skutecznie wyjaśniają ogromne zróżnicowanie kobiet w obrębie jednego typu i w pełni pozwalają „oprawić” urodę kobiet w stosowne dla nich stroje, fryzury , makijaż, dodatki. Połączenie psychiki z wyglądem jest genialne – eliminuje męczenie się w niby odpowiednim „looku”, pozwala na pełną indywidualizację przy jednoczesnym wyraźnym wytyczeniu optymalnego wizerunku. Greta jest wspaniała – analiza u Niej pozwala zobaczyć siebie w nowej perspektywie (nie tylko w sensie wizualnym ). Polecam zarówno osobom bardzo dojrzałym ( nie mamy już całego życia na popełnianie błędów), jak i bardzo młodym – ( czas, pieniądze i energię można wykorzystać na ciekawsze cele, niż złe ubieranie się ).

by E. (DC + IE) on getthelook.pl

Wszystko zaczęło się od bloga Grety, którego treść mnie zaintrygowała. O ile się nie mylę, jest to jedyna w Polsce strona podejmująca wątek typów urody wg Davida Kibbe'a – i to w dodatku nie odtwórcza, tylko przekazująca nowe, świeże spojrzenie na dany temat, wręcz uzupełniająca go o dodatkowe elementy. Po przestudiowaniu bloga zdecydowałam się na analizę typu Kibbe'a u Grety. Nie spodziewałam się takiego werdyktu, jaki otrzymałam, ale od razu uświadomiłam sobie, że to jest właśnie to – odpowiedź na moje dotychczasowe wątpliwości w kwestii postrzegania siebie. Teraz rozumiem, dlaczego moja uroda z jednej strony wydawała mi się nazbyt ostra, a jednocześnie łagodna, i wiem, jak wykorzystywać jej atrybuty w kwestii budowania własnego stylu. Żałuję, że tak późno trafiłam na tę stronę, oszczędziłoby mi to wielu godzin spędzonych na szukaniu ogólnych, często wyrwanych z kontekstu „urodowych” reguł w internecie, typu taka fryzura do takiego kształtu twarzy, taka sukienka do blond włosów itp. Typ urody wg Kibbe'a ma nad nimi tę przewagę, że bazuje na bardziej całościowym podejściu – określa tzw. urodową aurę i linie sylwetki, co z kolei pomaga w zbudowaniu stylu podkreślającego nasze walory, a nie robiącego z nas kogoś, kim tak naprawdę nie jesteśmy. I to faktycznie działa, teraz rozumiem, dlaczego niektóre ciuchy zupełnie mi nie pasowały albo wręcz odwrotnie – leżały idealnie, podobnie z włosami czy makijażem. Przy okazji analiza u Grety to zwyczajnie dobra zabawa i prawdziwa przyjemność. Kontakt mailowy przebiega niezwykle sprawnie, profesjonalnie i po prostu miło. Polecam analizę każdemu, kto poszukuje siebie! Dzięki Greto! 🙂

by Rose on getthelook.pl

Od dłuższego czasu byłam zainteresowana modą, przeglądałam różne strony i blogi o tej tematyce, ale cały czas czułam, że to nie to, że ten ogromny potencjał wiedzy o tej dziedzinie jest niewykorzystywany przez stylistki.

W końcu, niecały rok temu, odkryłam tego bloga, który mnie absolutnie zafascynował, miałam wrażenie, że odkrywam perełkę - szczegółową i uważną analizę typów fizjonomicznych.

Uznałam, że sama się zdiagnozuję, nigdy bowiem nie sądziłam, że będę korzystać z pomocy stylistki, wolałam myśl, poradzę sobie sama. Nie byłam pewna analizy także pod tym względem, że bałam się werdyktu, który podyktuje mi styl, do którego nie będę przekonana. Po kilku miesiącach, gdy już miałam zupełny mętlik w głowie, zdecydowałam się na analizę.

Wynik mnie absolutnie zaskoczył - okazało się, że nie muszę się do niczego zmuszać, a wręcz mogę poznawać i kompletować garderobę zgodnie ze stylem, który jest mi najbliższy, choć nie przypuszczałam, że mogę go reprezentować.

Teraz mogę wreszcie być sobą, Romantyczką z Gwiezdnym bonusem 🙂

I wiecie co? To działa! Odkąd stosuję się do zaleceń skierowanych specjalnie dla mnie, słyszę komplementy od najbliższych, znajomych i nieznajomych 😀 poza tym mam konkretne wytyczne dotyczące mojego stylu ubierania się, zatem nie muszę już kombinować, wymyślać i kupować rzeczy, których po namyśle nie będę chciała nosić.

Koniecznie muszę wspomnieć tu o udziale Grety - wnikliwej, obeznanej w dziedzinie kreowania wizerunku, a poza tym miłej, przyjaznej w kontaktach osoby. To dzięki niej już wiem, jak mam się ubierać 😀

Bardzo Ci dziękuję Greto!

No i polecam analizę tym, które się jeszcze wahają, tak jak ja do niedawna 🙂

by MAGDA on getthelook.pl

Pod koniec zeszłego roku trafiłam na tego bloga. Czytałam go z zainteresowaniem, próbowałam się gdzieś dopasować, podchodziłam do tematu z różnych stron i od własnej sylwetki i ubrań, w których czuję się najlepiej.I nic.Przez wiele lat - jak podejrzewam - większość kobiet, próbowałam nowych trendów, szukałam swojego stylu, testowałam różne opcje ubraniowe tylko po to by stwierdzić, że to jednak nie to. Kilka razy zrobiłam w szafie absolutną czystkę, zostało mi parę ubrań na krzyż.I dalej nic.Poprosiłam Gretę o analizę, bo ciągle nie wiedziałam, gdzie popełniam błąd, dlaczego cały czas czuję, że to nie to, przeglądam zdjęcia i czuję się jak szara mysz.I wreszcie strzał w 10:)Greta jest kochaną osobą, mającą morze cierpliwości. A pewnie nawet i ocean. Nie powiem, ile maili z nią wymieniłam, w każdym razie mnóstwo:))), zawsze mi odpowiadała, doradzała, sugerowała, naprowadzała, edukowała. Świetne jest też to, że Greta każdy swój wybór umotywuje oraz to, że nauczy klientkę, jak podkreślać atuty, swoje cechy charakterystyczne, jak robić zakupy.

Jestem FG, SS i posiadam SE. Pomyślcie, jak wyglądałam testując tak modny czas jakiś temu minimalizm:( Powoli kupuję ubrania w swoim typie i wreszcie wszystko mi gra. Zresztą otoczenie cały czas daje znaki, że super, że młodziej, że fajnie. Kto nie zechciałby tego usłyszeć?Analizę u Grety polecam sercem i duszą. Sama też zapisałam się na garderobiane konsultacje na sezon zimowy:) A dodatkowym bonusem jest poznanie niesamowitej osobowości, świetnego poczucia humoru, wszystko odbywa się przyjemnie, fajnie i miło.Greto, bardzo Ci dziękuję. To, że zmieniasz życie nie jest powiedziane na wyrost. To szczera prawda.

by Carmena on getthelook.pl

Do Grety trafiłam trochę z bezradności.
Miałam kłopoty ze swoim stylem, ale też z sylwetką i identyfikacją.
Byłam bardzo wychudzona i próbowałam na siłę wcisnąć się w rzeczy, które i tak nie dodawały mi urody.
Ciągle było coś nie tak, pomimo wprowadzenia do codzienności zasad stylu według najróżniejszych poradników.
Zaintrygowała mnie propozycja alternatywnego spojrzenia na modę.
Wydawało mi się, że to chyba ostatnia już szansa na minimalną choćby poprawę wizerunku i samopoczucia.
Zawsze uchodziłam za bardzo atrakcyjną osobę, ale coś jednak nie grało. Wyglądałam na biedną i chorą, więc pomimo wysiłków, efekty moich starań do tej pory były mizerne.
Metamorfoza online i konsultacje wizerunku u Grety dokonały cudu. Nie tylko dzięki wiedzy, którą Greta posiada, ale również dzięki niezwykłym predyspozycjom do pracy z ludźmi, jakich nie spotkałam u nikogo nigdy w tym zawodzie.
Moja praca z Gretą zamieniła się w terapię, która pomogła mi odnaleźć klucz do zrozumienia swoich problemów. Okazała się pomocna w walce o wyższe BMI .
Do tej pory żadnemu psychologowi od prawie dziesięciu lat nie udała się ta sztuka.
Z zabiedzonej nastolatki wyrosłam na niepewną siebie i pozbawioną właściwego sobie uroku kobietę. Do tego problemy z wagą utrudniały mi osiąganie celów i zagrażały zdrowiu.
Dzięki Grecie to wszystko się zmieniło.
Wytłumaczyła mi psychologicznie i empatycznie, dlaczego do tej pory się nie udawało. Pokazała ograniczenia mojej fizjonomii, a także jej potencjał.
Poszukiwania własnego stylu w moim przypadku były niejako na drugim planie.
W pierwszej kolejności ważna była akceptacja siebie i pozbycie się kompleksów.
To udało się w stu procentach TYLKO DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z GRETĄ.
Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, nie potrzebowałam już intensywnych i kosztownych terapii. Jest coś magicznego i niesamowitego w metodzie pracy, którą Greta stosuje. Przemawia do bardzo głębokich pokładów, uczy, że jesteśmy jedyni i niepowtarzalni. Uwalnia nas od szkodliwych systemów.
Jako bonus otrzymałam też umiejętność stworzenia szafy marzeń, idealnej dla siebie i minimalistycznej.
Dzięki temu nie dokonuję złych zakupów, analizuję ubrania i dodatki pod kątem wszystkich atutów i możliwości, jakie posiadam .
Moje zdrowe spojrzenie na siebie.
Moja nowa sylwetka i moja nowa szafa. Nowa ja . TUTAJ ZDARZAJĄ SIĘ CUDA.

by Asia (SN) on getthelook.pl

Metamorfoza to prawdziwa inwestycja w siebie. Greta jest świetna. Miła i zawsze odpowiada, nawet po zrobionej już analizie. Pomaga to też lepiej poznać siebie. W końcu można usłyszeć, że się ładnie wygląda, a nie, że ładnie wygląda ubranie. Wszystkim serdecznie polecam 🙂

by Ania on getthelook.pl

Hej 🙂
Piszę tę opinię ponad pół roku po analizie u Grety... ponieważ jestem typem zdystansowanym i niełatwo się zachwycam. Potrzebowałam czasu na przemyślenie, oswojenie i zinternalizowanie zdobytej wiedzy. Co mogę powiedzieć? To działa 🙂 i dobrze robi na głowę 😉 Bardzo pomaga bezstronna opinia, życzliwe podejście i niesamowite wyczucie Grety. Wyniki testów zwiększają świadomość samej siebie, a ich zaakceptowanie i wcielanie w życie jest procesem. I, często, wychodzeniem poza dotychczasowe przyzwyczajenia. Przede wszystkim jednak, jest to świetna zabawa w odkrywanie siebie na nowo - polecam wszystkim zabieganym, które gdzieś po drodze się zgubiły. Przekonacie się, że w stylizacji typ urody ma pierwszorzędne znaczenie, a dopiero typ kolorystyczny go dopełnia.
Każda z Was ma w sobie absolutnie wszystko, czego potrzebuje, żeby być szczęśliwą. Życzę przyjemnych zmagań z własną głową! I fantastycznej zabawy w odkrywanie swoich typów z Gretą 🙂

by K. on getthelook.pl

Na stronę Grety trafiłam przypadkowo przeglądając babskie strony o ciuchach i stylizacji.Mam zwyczaj sprawdzać podsyłane linki. No i zafascynowały mnie typy urody wg Kibbe przedstawione na blogu Grety. Próbowałam ustalić mój typ najpierw sama , potem z bratową ,i moją mamą pomagając sobie nawzajem.I co ciekawe jesteśmy różnymi typami a rozwiązując testy wszystkie byłyśmy Classic. Wszystkie miałyśmy wszystkie cechy średnie. Dlatego po kilku dniach czytania wszystkich opisów postanowiłam iść na całość i zamówiłam test wg Kibbe, analizę kolorystyczną i zestawy. Przygotowałam do analizy zestawy zdjęć nawet tych z przed lat, obecne, z makijażem i bez,w bieliźnie i ubrana. Nie zawsze wyglądałam na nich dobrze ale wydaję mi się,że im bardziej naturalnie wyglądamy na fotkach tym analiza może być bardziej prawdziwa.Jestem bardzo zadowolona z wszystkich trzech segmentów analizy.A dlaczego?

Po latach udręki z odpowiednim ubiorem ( jestem wieku 50+) nareszcie wiem co mogę nosić. Przeszłam wiele etapów ubierania. Ponieważ moja Mama jest innym typem Kibbe i kolorystycznym niż ,ja ubierała mnie jako dziecko i nastolatkę pod swoim kątem . Z czym wiele razy się nie zgadzałam , teraz wiem dlaczego.Potem lata prób: zakupów i samodzielnego szycia. Niejednokrotnie rzucałam w kąt nie podłożoną spódnicę albo niewykończony żakiet. Ciuchy, które wyglądały super na innych kobietach lub w żurnalach na mnie wisiały albo dawały efekt przebrania.Do tego wszystkiego dochodzi moda na konkretne fasony i tkaniny. I próbowałam bezskutecznie. Nastały lata 2000-ne i nowe poradniki i programy TV : Trinny i Susanna ,Gogh i nasze rodzime produkcje. I wszędzie KLEPSYDRA. Każda dziewczyna ma być klepsydrą. Więc nowe próby , godziny w przymierzalniach, i nowe błędy.Zmarnowany czas, pieniądze i szafa pełna nieodpowiednich rzeczy których i tak nie nosiłam ,bo czułam że coś jest nie tak.

Dzisiaj po analizach Grety zrobiłam totalną rewolucję w szafie, sprzedałam na allegro co się dało , resztę rozdałam, zostały tylko te ciuchy i dodatki które odpowiadają mojemu typowi lub nie kupiłam jeszcze zamiennika (np. odpowiednie buty zimowe).Niektóre moje rzeczy budziły wątpliwości więc robiłam fotki i wysyłałam na konsultację ( np. biżuteria, kapelusze korale , apaszki torebki i wszystko co tylko kobieta potrzebuje) .Także wszystkie poradniki modowe sprzedałam , bo Kibbe działa i nie potrzeba nic więcej.

Pierwsze nowe zakupy przeprowadziłam z pomocą Grety. Wysyłałam linki do wybranych przeze mnie rzeczy a Ona podpowiadała cierpliwie co jest dla mnie najlepsze. Sama podsyła linki poszukiwanej przeze mnie rzeczy .Jak paczka już do mnie dociera wysyłam fotki w nowym ciuchu .Zakupy stały się banalnie proste. Strony firmowe sklepów , czy np. Zalando przeglądam teraz błyskawicznie ,bo wiem jaki fason jest dla mnie odpowiedni. Podobnie dodatki , czy kolorowe kosmetyki.

Moja szafa nareszcie zaczyna być harmonijna, rzeczy pasują do siebie i do mnie.Jestem zachwycona z efektów.

Serdecznie polecam analizy wykonane przez Gretę. ma dużo cierpliwości w tłumaczeniu , podpowiadaniu i analizowaniu. Bardzo potrzebna jest osoba z zewnątrz, która spojrzy na nas obiektywnie i Greta jest taką osobą której można zadać każde pytanie .Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam.PS. Wszystkie listy i zdjęcia zestawów mam wydrukowane i zapisane na dysku, i wracam do nich planując nowe nabytki.

by j. on getthelook.pl

Polecam, bardzo bezstresowa i efektywna analiza 🙂 Nie kosztuje dużo wysiłku, a można dowiedzieć się tego, co się chce za niewygórowaną cenę. Cyknęłam parę zdjęć z rana, z fryzurą od poduszki, bez makijażu, potem ze zrobionym na szybko makijażem, z kilkunastoma ubraniami w różnych kolorach wyciągniętymi z szafy. Następnego dnia otrzymałam analizę, która wydaje mi się bardzo sensowna i jest pomocna 🙂 Szybko, łatwo i w przyjaznej atmosferze. No i wcielanie w życie wskazówek naprawdę działa.

by Martka on getthelook.pl

Greta przeprowadziła dla mnie analizę typu kolorystycznego i typu wg Kibbe i było to świetne doświadczenie! Greta jest profesjonalną i sympatyczną osobą. Dzięki niej znam teraz kolory i fasony, które dobrze na mnie wyglądają oraz te, których powinnam unikać - ułatwia to zakupy, oszczędza pieniądze i sprawia że czuję się bardziej pewna siebie. Gorąco polecam!

by Rita on getthelook.pl

Jeśli czytasz tę opinię, to najprawdopodobniej tak samo jak kilka tygodni temu, potrzebujesz stylistycznej pomocy (i /lub jesteś zafascynowana treściami znalezionymi na getthelook). Jaki był mój problem? Zbyt wiele zasad dotyczących ubioru wtłoczonych do głowy. Ciągłe przekonanie, że muszę robić z siebie na siłę “klepsydrę”. Wieczne niezadowolenie z codziennych stylizacji, które w niczym nie przypominały mi tych znanych z czasopism modowych i jak się okazało były dla mnie zupełnie niewłaściwe.Greta pokazała mi alternatywną ścieżkę. Jak doceniać to co we mnie piękne(brzmi banalnie, ale działa), jak nie dać się zwariować.

Czy zatem polecam metamorfozę online? Zdecydowanie! Zaoszczędzisz czas i nerwy. Zyskasz doskonałe i precyzyjne wskazówki. Greta bardzo szybko odpisze na Twój każdy mail, a gdy sama zaczniesz się ociągać z dosyłaniem potrzebnych materiałów, o wszystkim przypomni. Nie martw się także, że brak osobistego kontaktu sprawi, że metamorfoza będzie uboższa - ja miałam wrażenie, że taki dystans jest bardzo potrzebny. Wtedy wyraźnie widać Ciebie i Twoją sylwetkę.Po stokroć polecem!

by Nibi on getthelook.pl

identyfikacja typu Kibbe przeprowadzona przez Gretę to czysta przyjemność! Wszystko wyłożone jest w prosty i przystępny sposób, a Greta z anielską cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Polecam z całego serca!

by EA on getthelook.pl

I życie stało się prostsze, a zakupy ubraniowe coraz przyjemniejsze 🙂

Decyzja o metamorfozie online to był impuls i prezent, który zafundowałam sobie na urodziny. Zdecydowałam się na pełną metamorfozę czyli określenie typu kolorystycznego i sylwetki, otrzymałam wyniki i ..... zaskoczenie, niedowierzanie.... to dla mnie??? Ja, szara myszka ekstrawagantką??? Przeglądając bloga nawet nie zajrzałam do FG. Przeanalizowałam propozycje Grety i okazuje się, że to jest to! Całe życie błądziłam i kolorystycznie i stylowo, szukałam i wciąż mi czegoś brakowało. Dzięki Grecie wiem już jaką drogą podążać i odkrywam siebie na nowo.

Z lustra już nie straszy przygnębiona myszka, wiele jeszcze pracy przede mną, ale efekty już widać.

Gorąco polecam Gretę jako stylistkę i jako bardzo ciepłą i niezwykle sympatyczną osobę 🙂

by Magda on getthelook.pl

Polecam, polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Bardzo cieszę się, że trafiłam w ręce Grety. Sama błąkałabym się po świecie mody jeszcze przez długi czas. Wiem juz jakim jestem typem Kibbe i kolorystycznym, ale to nie wszystko. Greta przygotowała dla mnie 20 zestawów ubrań na każdą okazję zgodnych z wytycznymi, dopracowanych w każdym detalu, a przez to dobranych idealnie do mnie. Posiada nietuzinkowe spojrzenie i podsunęła mi wiele rozwiązań, na które nie wpadłabym. Każdy z krojów i deseni zaproponowanych przez nią robi na mnie efekt 'wow'. Nareszcie wiem jak eksperymentować z modą.

Poza ubraniami, Greta doradziła mi jak się czesać i dobrała odpowiednią długość włosów. Jeszcze ich nie ścięłam, ale gdy tylko zobaczyłam wizualizację wiedziałam, że to jest to. No i jeszcze makijaż...moja uroda jest dużo lepiej podkreślona niż przed metamorfozą.

Greta jest przesympatyczną osobą ze świetnym poczuciem humoru, dużą dozą zrozumienia i cierpliwości. Kontakt z nią to czysta przyjemność. Poza metamorfozą, udzieliła mi wielu wskazówek co do mojego stylu i wyglądu, doradziła czy i jak nosić rzeczy, co do których mam wątpliwości. Czasem potrzebny jest ktoś z zewnątrz, żeby ocenić. Greta jest świetną stylistką, bo nie bazuje na powszechnym przekonaniu, by robić z wszystkich kobiet klepsydry. Bez tego potrafiła wykrzesać to, co jest najlepsze w moim wyglądzie i co podkreśla moją osobowość. Dziękuję za to!

by Perła on getthelook.pl

Pewnego razu trafiłam na stronę Grety. Na początku urzekła mnie jej graficzna uroda, a kiedy zaczęłam czytać – fascynująca treść wpisów i odpowiedzi do komentarzy. Przyciągnęło mnie oryginalne ujęcie i szeroka znajomość tematu, piękny język, a najbardziej zamiłowanie do tego, o czym Greta pisze. A kiedy przygotowała dla mnie metamorfozę, upewniłam się, że jest prawdziwą miłośniczką kobiecej urody, potrafi ją zobaczyć, opiekować się nią i cieszyć:).
Jestem zachwycona dziełem Grety. To jest dokładnie to, czego potrzebowałam i czego pragnęłam. Nie umiałam spojrzeć na siebie obiektywnie. Greta patrzy obiektywnie, a jednocześnie z wielką życzliwością. Wszystko, co mi zaproponowała, bardzo mi się podoba. Nakreśliła z detalami styl, z którym chętnie się identyfikuję.
Greta ma wielki talent i znakomite profesjonalne zaplecze, a do tego prawdziwy skarb – empatię – i nie waha się jej użyć:). Dzięki niej potrafi wejść do człowieka do środka i przełożyć to, co on ma we wnętrzu, na to, jak może to wyrazić swoim zewnętrzem, że tak powiem. Niesamowite, ale widzę związek tego, jaka jestem, z tym, jak wyglądam. Greta uchwyciła to w mojej zewnętrznej charakterystyce – rzecz niezwykła. Kiedy pisała, że typologia Kibbe ma związek z portretem psychologicznym, bardzo mnie to zaintrygowało i było jedną wielką zagadką. Teraz już wiem, jak to może być:D.
Greta jest przemiła i bardzo uważna, rzadko spotyka się osoby z taką klasą. Fantastycznie, że udało mi się ją poznać. Praca Grety była jak wysłuchanie przez kogoś, kto naprawdę obdarzył mnie uwagą, żeby udzielić pomocy.

by Ania T on getthelook.pl

Korzystałam z opcji identyfikacji typu Kibbe i wirtualnej metamorfozy - doboru makijażu i fryzury, określenie kształtu twarzy i sylwetki.Z efektów jestem bardzo zadowolona! Sama miałam problem ze znalezieniem swojego typu wg typologii Kibbe, a Greta bardzo szybko go określiła. Znajomość typu naprawdę odmieniła moje życie i nie przesadzam 🙂 W końcu zrozumiałam dlaczego mimo wielu ładnych ubrań i pełnej szafy zawsze coś "nie grało". Teraz zakupy są o wiele szybsze, przyjemniejsze i łatwiejsze. Doskonale wiem, czego szukać, a czego powinnam się wystrzegać. Greta podpowiedziała mi też jakim mogę być typem kolorystycznym, więc sprawa staje się o wiele łatwiejsza.Propozycje makijaży i fryzur wykonane przez Gretę są naprawdę piękne i nowoczesne. Można sobie pomyśleć "czy serio mogę wyglądać jak hollywoodzka gwiazda?" ;). Plusem jest też fakt, że takie zdjęcie można ze sobą zabrać do fryzjera czy wizażystki i dobrać odpowiedni kolor farby, uczesanie czy kosmetyki do makijażu.Greta daje również mnóstwo przydatnych wskazówek, które jeszcze bardziej mogą poprawić efekt i ułatwić osiągnięcie najlepszego wyglądu. Maile od niej zapisałam i zaglądam raz na jakiś czas, żeby sobie przypomnieć wyznaczniki i wskazówki 🙂 Odpowiada na wszystkie pytania. Kontakt jest bardzo przyjemny i ciepły, ma się wrażenie że wymienia się maile z przyjaciółką - a to jednak ważne, gdy wysyła się swoje zdjęcia, niekoniecznie te najlepsze 😀Dzięki tej analizie wiem, że nie stracę już więcej pieniędzy na przypadkowe ubrania czy kosmetyki kolorowe które podobały mi się na kimś a na sobie niekoniecznie.Chciałam podziękować jeszcze raz, oficjalnie - dziękuję Greto i pozdrawiam! 🙂

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»