Bezkresny Ethereal - galeria zdjęć

Z cyklu Magia Mody.

Na Indiankę, hipiskę, kowbojkę – te trzy kierunki stylistyczne najlepiej definiują modową odsłonę Bezkresnego Ethereala. Naturalny bezkresny styl jest do pewnego stopnia eklektyczny. Jednak należy mieć na uwadze fakt, iż większość kompozycji określanych jako boho, gypsy lub hippie zawiera elementy innych Ethereali. Najczęściej pojawiają się domieszki Słowiańskiego, Syreniego i Wietrznego. Wiele outfitów zawiera też detale pochodzące z Francuskiego, Baśniowego, Królewskiego, czy nawet Gwiezdnego. Zestawienia, które są etherealowymi hybrydami, nie mogą mianować się tylko i wyłącznie bezkresnymi.

Poniższa galeria prezentuje jak najbardziej pierwotną wersję dzikich, bezkresnych inspiracji.

Bezkresny Ethereal osiąga najwyższy stopień kompatybilności w odniesieniu do wytycznych związanych ze stylem Flamboyant Natural. Stopień niżej znajduje się typ Natural. Na trzeciej pozycji – Soft Natural.

Bezkresny Ethereal nierzadko też pojawia się jako pierwiastek dodatkowy u kobiet w typie Flamboyant Gamine. W tym przypadku bezkresny styl należy modyfikować tak, by zbytnio nie gubić linii sylwetki. Należy też miniaturyzować (w zależności od wzrostu) elementy ozdobne. I najważniejsze – w obrębie jednego zestawu bezkresny styl nie może być jednym i wyraźnie wiodącym.

Kiedy Bezkresny Ethereal pojawia się przy typie Classic (najczęściej w połączeniu z kolorystyką Stłumionej Jesieni/Soft Autumn), czysty styl klasyczny przełamujemy elementami pochodzącymi z wytycznych Natural. Wówczas możemy mówić o stylu Classic z kierunkiem na Natural. Co w praktyce oznacza wprowadzenie większej ilości dzianin, rzeczy luźniejszych, powszechnie uznawanych za casualowe, komfortowe. Mariaż Classic i Natural pozwala również na noszenie rzeczy ukrywających talię. Ma to szczególną zaletę w przypadku podwyższonego BMI.

Warto też wspomnieć o charakterystycznych projektach Ralpha Laurena. Najczęściej odnajdziemy w nich połączenie Bezkresnego i Francuskiego. Inspiracje te będą odpowiednie dla kobiet Classic i Dramatic Classic posiadających Bezkresny Ethereal. Przy czym w zestawach Dramatic Classic muszą przeważać elementy Francuskiego Ethereala.

Jeżeli Bezkresny Ethereal pojawia się jako pierwiastek dodatkowy przy którymś z pozostałych typów bazowych, modyfikacja stylu jest zależna od indywidualnych wytycznych.

Bezkresny styl można podzielić na trzy odsłony. Każda z nich jest związana z konkretnymi wytycznymi dla trzech poszczególnych typów z grupy Natural. Najbardziej charakterystyczny, dość ciężki wizualnie i bogaty w elementy ozdobne, jest Bezkresny-FN. Bezkresny-Natural jest spokojny i stonowany. Z kolei Bezkresny-Soft Natural to odsłona delikatniejsza i bardziej kobieca.

Drobne azteckie desenie, które właściwie są już bezkresno-iskrzące, to idealna propozycja dla kobiet Flamboyant Gamine.

Bezkresny styl jest przyjazny i komfortowy w okresie letnim. I choć co roku bardzo popularny, niestety nie jest on uniwersalny.

Jeżeli nie jest się reprezentantką grupy Natural, do bezkresnych stylizacji, dodatków i elementów ozdobnych najlepiej podchodzić z dystansem i rozwagą.


Share:

73 komentarzy

 1. Eryka 26 sierpnia, 2018 o 20:12 Odpowiedz

  Natural w czysto bezkresnym stroju to fantastyczne połączenie. Bardzo lubię takie amerykańskie klimaty na zdjęciach, długowłose modelki w kowbojkach, bezdroża i konie, choć to pewnie przez delikatną nić porozumienia między Słowiańskim i Bezkresnym. Tylko Słowiański jest bardziej ukwiecony i delikatny 🙂 Do stylu mnie nie ciągnie, bo gdzie Natural, a gdzie Romantic, ale na kimś zawsze fajnie zobaczyć.
  Bardzo ładna galeria!

 2. Eufrozyna SN+KrE+GE|TA 26 sierpnia, 2018 o 20:23 Odpowiedz

  Ten Ethereal jest cudowny! Na lato idealny. Wybieram opcję na hipiskę <3 Na kowbojkę czy Indiankę bym się nie zrobiła 😉 Wiele elementów tego E mam w szafie: kolczyki-piórka, biżuteria z surowymi kamieniami, torby, buty, dzianiny, desenie, ażurki itd. Jakieś frędzle też się znajdą, np. przy sandałach i przy zamszowym worku. Albo takie włóczkowe frędzelki: http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-255.jpg
  Jest tu też wiele ciepłych kolorów!
  Nosiłabym:
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-249.jpg – bluzka
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-196.jpg
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-108.jpg – sukienka
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-3.jpg – spódnica i mój kapelusz 😀
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-273.jpg
  … i wiele innych rzeczy 🙂

  Piękna galeria Greto!

 3. KasiaN DC (AE+KarE) WE SS 26 sierpnia, 2018 o 20:42 Odpowiedz

  Wolność i siła.
  Jest moc!

  Zazdroszczę, z drugiej strony cieszy mnie mój Wietrzny który zawsze mi się odrobinę z Bezkresnym kojarzył – trochę są podobne, mimo że bardzo różne. Temu tutaj zazdroszczę więzi z naturą…

 4. Fall 26 sierpnia, 2018 o 20:49 Odpowiedz

  Kocham to miejsce. Nie udzielam się 🙂 ale pod tą galerią muszę bo czuję ten ethereal całą swoją duszą. Zdziwiłabym się gdybym go realnie nie miała. Moje perfumy – Reveal, moje włosy i moje frędzelki. Rzemyki, zamszowa skóra, piórka, wszelkie beże/ brązy, spalone słońcem suche łąki i tańczący piasek… niespełniona miłość do koni i żywa miłość do ognia. Cudowna galeria !!! Dziękuję Greto za to, że jesteś i za to co robisz 🙂 mam nadzieję niedługo się do Ciebie zgłosić 🙂
  Fall.

 5. Moderator - Jonathan 26 sierpnia, 2018 o 20:50 Odpowiedz

  Ethereal wolności! <3 Podpisuję się pod KasiąN.
  Dobrze, że E można sobie rekompensować poza stylem xD Jak myślę o tym E to do głowy przychodzi mi Joplin Janis. Aż człowiek ma ochotę wszystko rzucić i polecieć w bezkresną dal 😛

  Czytając opis widać jak typologia E jest bardzo rozbudowana. Każdy puzel tworzy całą układankę. Podziwiam Greto za to, że tą układankę znasz od podszewki 🙂 Niby BE bardzo letni ale zimowe wydanie też niczego sobie: http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-274.jpg

  Btw. Fajne zdjęcie Gigi! Miło w końcu zobaczyć ten styl na eFeNce 😀

  • Eufrozyna SN+KrE+SłowE+GE+KE+SyE+WE+ME|TA 27 sierpnia, 2018 o 00:21

   Jonathanie, zimą Bezkresny też jest raczej prosty w obsłudze. Może wystarczy dzianinowy sweter o grubym splocie, zamszowe botki, duży szal i kożuch? 🙂 Dodatki też się nadają na cały rok.

  • Moderator - Jonathan 27 sierpnia, 2018 o 00:44

   Właśnie wydaje się to być do ogarnięcia 🙂 Pewnie wyjdzie oryginalnie bo zimą już bardziej widać WE niż BE ale jednak 😀 Może też trench w kamelowym kolorze by się nadał? 😛

   Jeszcze przyszły mi do głowy takie kamizelki polarowe ‘ala owczy włos’. Chociaż to może zahaczać już o nasze Słowiańskie klimaty 😀

  • Eufrozyna SN+KrE+SłowE+GE+KE+SyE+WE+ME|TA 27 sierpnia, 2018 o 00:47

   A trencze ogólnie nie są bardzo Francuskie? Może przy takim kolorze to były miks z BE? Ty, Jonathanie, posiadasz Bezkresny Ethereal?

  • Moderator - Jonathan 27 sierpnia, 2018 o 00:51

   No rzeczywiście, zapomniałem, to raczej odpada na czysty BE. Niestety nie posiadam, było o wyciu duszy tutaj a teraz ja wyję bo go nie mam 😀 A Ty go masz w bazie? 😛

  • Eufrozyna SN+KrE+SłowE+GE+KE+SyE+WE+ME|TA 27 sierpnia, 2018 o 01:09

   W mojej konfiguracji nie został on wyróżniony, ale mogę stosował jego delikatną i kobiecą wersję (SN-ową). To skomplikowana sprawa chyba 😀 Osobiście ciągnie mnie do niego bardzo. To będziemy razem wyć 🙂 Do BE i do Księżyca, bo pełnia jest, a my Księżycowi ;D
   Podobnie jak inni, widzę jakiś wspólny pierwiastek między Bezkresnym i Wietrznym. Pierwiastkiem tym jest zapewne Natural. A może to ta wolność, wiatr we włosach, zew natury?
   Gdy patrzę na Bezkresne krajobrazy, amerykańskie, pustynne, spalone słońcem, to jest mi trochę zbyt gorąco i duszno 😉 Zdecydowanie wolę takie otoczenie: http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-180.jpg Zamiast piachu – surowe skały, kupa kamieni, jakaś zieleń, rześkie powietrze 🙂

   Właśnie! Ciekawe czy takie pasterskie kamizelki – baranki w kolorze białym lub ecru to Bezkresny czy Słowiański. Pewnie zależy to od całej stylizacji.

  • Moderator - Jonathan 27 sierpnia, 2018 o 01:39

   Dosyć skomplikowana 😀 Pewnie dlatego, że wersja SN nie jest pełnym BE, tak to pojmuję, ale i tak jesteś w lepszej sytuacji xD Powyjemy jak WE-wilczki 😀 Ahh ten nasz KE – wielbię.

   Też go widzę jednak BE dla mnie jest bardziej spokojny, taki bardziej luźny (luzacki), celebrujący każdy oddech na tle tego zdjęcia co teraz podlinkowałaś. WE nie usiedzi raczej na miejscu i aktywnie protestuje a BE wydaje mi się, że też protestuje ale w inny sposób. Taki typowy Western też dla mnie za ciepły, duszno mi 😀

  • Espena /C (SłowE+RE)+BaE+IE+GE+KarE/ 27 sierpnia, 2018 o 13:28

   Eufrozyno, mnie też gorąco, jak patrzę na te pustynne
   klimaty – tak dobrze popatrzeć i tyle, wrócić. Dużo
   bardziej mnie kręcą norweskie klimaty :P. Niestety,
   u nas powoli robi się temperatura zdecydowanie
   nieumiarkowana i to mnie smuci :/. Ciekawe, który
   E u mnie odpowiada za takie norweskie ciągoty,
   już chyba najszybciej Baśniowy E :).

  • Eufrozyna 27 sierpnia, 2018 o 16:27

   Możliwe, chociaż w twarzach typowych Norwegów próżno szukać Baśniowego E. Przynajmniej tak mi się wydaje 😀 Ale krajobrazy pięknie, lepsze niż z bajki.

 6. Em. (SC+FE, GE, KrE, EE, WE) 26 sierpnia, 2018 o 21:03 Odpowiedz

  Miałam wielką nadzieję, że pojawi się Francuski i aż się zasmuciłam, ale obejrzałam galerię i o matko! Bezkresny jest PRZECUDNY, na końcówkę wakacji idealny! Włączyłam sobie moją podróżniczą muzykę, przeglądam zdjęcia i marzę..
  i efekt uboczny jest taki, że najbardziej na świecie chcę sobie teraz kupić vana 🙂
  Konie, ogień, namiot, zachody, przestrzeń i wolność… chyba nie ma go ani krzty w moich rysach, za to w duszy 100%!
  Mam wrażenie, że ten Ethereal ma ogromną moc, ale jego energia jest jakby skierowana do wewnątrz, jest jakby bardziej introwertyczny, nastawiony na odkrywanie własnego wnętrza?

  • Olga Brylińśka "Greta" 26 sierpnia, 2018 o 21:17

   🙂

   To na pewno też. Ale Bezkresny to przede wszystkim Ethereal związany z wolnością, z tęsknotą za wolnością. Niestety przeciętny człowiek ma jej jak na lekarstwo…

   Van to bardzo dobra inwestycja i wolności wraz z bezkresnością dzięki niemu może człowiekowi przybyć 😀

  • Em. (SC+FE, GE, KrE, EE, WE) 26 sierpnia, 2018 o 21:22

   Tęsknota za wolnością, więc nieustanne bycie w drodze… chyba to najbardziej w nim kocham <3

  • Em. (SC+FE, GE, KrE, EE, WE) 26 sierpnia, 2018 o 22:06

   Greto, wzruszyłam się, od dzieciństwa tego nie słyszałam…

   Ja od kilku tygodni próbuję zrozumieć czego w tym momencie chcę od życia, stabilizacji czy podróży, bezkresu i wolności .I ta galeria i ta piosenka to dla mnie ważne Znaki. Dziękuję <3

   PS A konduktorów z teledysku mam już na screenshotach, na wypadek gdyby kiedyś przyszedł dołek (ciekawe przypadki etherealowe 😉 )

 7. Chupa 26 sierpnia, 2018 o 21:12 Odpowiedz

  Piękny Ethreal i tak bardzo kojarzy mi się z mamą. Ona uwielbia takie kolory, jakieś frędzelki, bardzo swobodne bluzki i swetry z wyraźnym splotem. Chyba muszę jej pokazać te galerię. 😀

  • Chupa 1 września, 2018 o 18:38

   Bezkresny(i słowiański) zdecydowanie trafia w mamine gusta. Ale powiedziała, że jakby była młodsza no to by mogła tak chodzić. A tak to jej jakieś pojedyncze rzeczy zostają. 😛

  • Moderator - Jonathan 1 września, 2018 o 19:00

   Fajnie, że jej się podoba 😀 Wiesz, na kolażu są rzeczy dla różnych typów Kibbe więc rzeczywiście nie wszystko by na siebie założyła 😛
   Pozdrów mamę 😀

 8. Aga SG/KarE+GE/DW 26 sierpnia, 2018 o 21:13 Odpowiedz

  Ethereal, na który uwielbiam patrzeć <3 Kolorystyka końca lata, wolność, konie i dziewczyny o bezkresnych włosach. W głowie słyszę 'Wild horses' Stonesów 🙂

  Za korzystny wygląd w długich włosach u Panów odpowiada pewnie właśnie Bezkresny i Wietrzny, prawda?

 9. Arwena (DC+IE+RE+FE+GE+SE+BE+ME/TSp) 26 sierpnia, 2018 o 21:22 Odpowiedz

  Połączyłam się z Tobą, Greto, chyba telepatycznie 🙂 Myślałam o BE wczoraj, zaglądając na blog z nadzieją.
  Nazywam go Etherealem mojej duszy, bo ze wszystkich E najbardziej oddaje mój charakter. Może nie wpływa na mój wygląd, ale mam do niego tak wielki pociąg, że jesienią i wczesną wiosną nie jestem w stanie uniknąć go w garderobie. Uwielbiam jego zamszowo-wielbłądzią kolorystykę, mam słabość do butów, pasków, chust, biżuterii i toreb czerpiących z tego E. I nie zamierzam z tym walczyć 🙂 Żeby jednak to usankcjonować, na tę okolicznosć przytoczyłam moją pełną konfigurację 🙂
  BE jest dla mnie wypełniony wiatrem, przestrzenny, niezależny, z dystansem wobec świata.
  Dziękuję, Greto, przeogromnie.

 10. Martka G | TSm 26 sierpnia, 2018 o 21:51 Odpowiedz

  Dzikość i wolność mają w sobie takie pierwotne piękno! Bezkresna galeria jest idealna na koniec wakacji, a sam Bezkresny jest mi bardzo bliski duchowo, ale niestety bardzo odległy typologicznie. Staram się więc z niego korzystać z rozwagą mimo że mam go wysoko w konfiguracji. Z Bezkresnego biorę włosy czesne wiatrem, biżuterię (tylko taką trochę mniej okazałą rozmiarowo), niektóre wzory, frędzle oraz zamszowe buty. Piękna galeria, aż nabrałam ochoty żeby pogalopować ku zachodzącemy słońcu poprzez bezkresną prerię…ewentualnie zadowolę się obejrzeniem jakiegoś dobrego westernu na Netflixie.

 11. Karola 26 sierpnia, 2018 o 22:20 Odpowiedz

  Jak pięknie! Oczu oderwać nie mogę. To mi zdecydowanie w duszy gra.
  Mam pytanko – czy ombre na włosach to też bezkresny? Wczoraj zrobiłam i czuje, że to jest to.

 12. Moderator - lothlorien 26 sierpnia, 2018 o 22:40 Odpowiedz

  Piękna galeria, Greto <3 😀 Czuję tu wolność, przygodę i spokój.
  Stylistycznie jeden z bardziej odległych ode mnie Ethereali, nigdy nie wzdychałam do klimatów boho i hippie XD Za to wybieram go czasami w konfiguracji wietrzno-bezkresnej.

 13. Yen 26 sierpnia, 2018 o 23:35 Odpowiedz

  Bardzo ładna galeria, strasznie podoba mi się ta camelowa sukienka guzikowa z sandałami wiązanymi.
  Kapelusze, moja miłość <3
  Czy mogłabyś przybliżyć podział na kowbojkę, hipiskę i indiankę i jego powiązanie z N, SN i FN (o ile występuje?)

 14. Yen 26 sierpnia, 2018 o 23:39 Odpowiedz

  A, jeszcze a propos- Johnny Depp ma Bezkresny, prawda?

  (Swoją drogą, jeśli możesz- prosiłabym o całą konfigurację, bo zapewne jest dłuuga :3)

 15. Pozytywna C /KryE+FE+BE/ SA 27 sierpnia, 2018 o 15:33 Odpowiedz

  I oto pierwszy z moich trzech Ethereali doczekal sie wlasnej galerii 🙂 Jakiz tu spokoj i wszechmoc! Bo tak mi sie kojarzy Bezkresny – z brakiem ograniczen wyniklym z absolutnej rownowagi wewnetrznej.
  Najbardziej jednak ucieszyly mnie tym razem nie zdjecia, a slowa. Jestem Classic + BE, wiec jak najbardziej czuje sie adresatka tych kilku zdan na poczatku. A juz wiadomosc, ze Ralph Lauren (o ktorego dopytywalam tyle razy w kontekscie Basniowego) wlasciwie tworzy DLA MNIE, to miod na moja dusze 🙂
  Greto, wielkie i serdeczne DZIEKUJE

 16. Avarati FG (WE+KrE+ME+KarE+IE)+BE+SE+KE/TSu 27 sierpnia, 2018 o 18:00 Odpowiedz

  Wow! Tak czułam, że Bezkresny pojawi się nie lada moment i jest! Uwielbiam na niego patrzeć, być w boho wnętrzach (jak Mahoniowy nie przejdzie, to urządzę się w stylu Bezkresnym), słuchać tej muzyki (blues, The Doors, Dżem)… ale jakoś nigdy nie szłam na całość. Może Król za nim nie przepada? xD

  Był dodatkiem, bo czułam, że oversize to nie moja bajka, może pojawiło się kilka ciuchów tego typu. Może bardziej na studiach łączyłam Francuski i dobierałam dodatki, żeby sprawiał wrażenie boho, wtedy dość inspirowałam się Florence Welch. Nie była to najgorsza opcja, bo potem pojechałam po całości i przestawiłam się na zakazany romantyzm, z którego mnie wyleczyła Greta xD
  Ale do rzeczy – Bezkresny u mnie to przede wszystkim biżuteria, słomkowy kapelusz na upały i letnie koturny. A teraz czytam i utwierdzam się w tym, że dobrze robiłam 😉

  Z trzech opcji wybieram kowbojkę – bo tu najłatwiej o Wietrzny i przyjaźniejsze dżinsy. A najfajniejszym Bezkresem byłby taki, który pozwalałby mi wsiąść na Harleya i ubrać się w skórzane frędzle… ale domyślam się, że to już Bezkresny tuningowany czymś mocniejszym (i dużym zastrzykiem gotówki). 😀

 17. Eloise DC (SE)+ME+RE/DA 27 sierpnia, 2018 o 18:44 Odpowiedz

  Pięknie, pięknie Greto, mrówcza praca <3 Myślałam, że będzie Wietrzny, a tu jego "młodszy brat". Bezkresny jest tym Etherealem, do którego miałam ciągoty w liceum, a potem mi przeszło 😀 Dzisiaj jedyne, co mogłabym z niego wziąć to olejek Nuxe i najwygodniejsze buty na lato – sandały na rzepy. I ten spokój, który odczuwam patrząc na konie galopujące ku zachodowi słońca. Jednej postaci mi tu brakuje w kolażu, wybitnie Bezkresnej <3 https://biografia24.pl/biografie/wp-content/uploads/2013/04/czeslaw_niemen.jpg Już o typ nie śmiem pytać, chociaż to mogłaby być piękna sprawa 🙂

 18. nieokreślona-fanka 27 sierpnia, 2018 o 19:26 Odpowiedz

  O, to jeden z tych E, które lubię na innych (zwłaszcza na FN), ale u siebie nigdy bym nie widziała, bo go nie czuję.
  Galeria miodzio.

 19. Nadia C/SS (ŚE, BE, KE, SłowE) 27 sierpnia, 2018 o 19:40 Odpowiedz

  Ojej! To ja już wszystkie najważniejsze dla mnie galerie mogę podziwiać. Mi bardzo odpowiada klimat bezkresnego, zwłaszcza kolorystyka. Jest w tym E spokój i przestrzeń. Zmierzch lata i zmierzch dnia, pora na refleksję. Gdy przesłałam Grecie zdjęcia do diagnozy, powiedziała, że ubieram się jak N, nawet jak FN. Teraz rozumiem, że to głównie bezkresne klimaty tak wpływały na to, co wybieram. Znalazłam kilka starych zdjęć jako dowód 🙂 Widać, że bezpośrednio czerpałam z BE. Teraz jak już wiem, że jestem C, to już nie mam tej odwagi. Za to Bezkresne od zawsze mam sandały. I przez 15 lat używałam jednej torebki z rudego zamszu.
  A tutaj ten dowód:
  https://drive.google.com/file/d/1k14NmiWYdjb8LVm3iXNVRo2komb0Wvxr/view?usp=sharing

  https://drive.google.com/file/d/1knwvpG-dZIgn6drYPWGBohAN-jQW8CyL/view?usp=sharing

  Te dwa zdjęcia są sprzed kilkunastu lat. Ale jeszcze 3 lata temu kupiłam sobie takie wełniane poncho, Nie noszę bo jakoś tylko w Krakowie mi pasowało, a w Norwegii czułam się w tym głupio. Potem Greta dała mi do zrozumienia że poncha są dla supermodelek:)

  https://drive.google.com/file/d/1EahnzxeBYvkpUgupnqAj0OoSOq9wFdWV/view?usp=sharing

  A tu jeszcze kurtka w przymierzalni (w końcu nie kupiłam, bo miałam podobną starą, w mocno spranej czerni), ale ja mam prawie wszystkie kurtki i płaszcze w kolorach khaki.

  I zdjęcie sprzed dwóch lat, też w bezkresnym klimacie:
  https://drive.google.com/file/d/1eVjldzn2mUgltrulqcKrXDgDjt5tRAyu/view?usp=sharing

  Może to nienajlepszy pomysł zamieszczać w tym wątku swoje fotki, ale są na temat. (nie pogniewam się, jak nie zamieścicie Drodzy Moderatorzy).

  • Nadia C/SS (ŚE, BE, KE, SłowE) 28 sierpnia, 2018 o 18:12

   Dziękuję Mag. Nie kupiłam tej kurtki. No cóż. Ale za to kupiłam wiele innych niepotrzebnych ciuchów 🙂

  • Natsu SC/TS (KryE+SyE+RE+WE) 29 sierpnia, 2018 o 18:58

   Och Nadiu, to pierwsze zdjęcie, takie pięknie naturalne, ciepłe, i..bezkresne 🙂 Czasami coś nam tak w duszy gra, że nawet jeśli nie jest to najlepsze dla naszej figury, to i tak nas ku sobie ciągnie. Zakochana jestem w indiańskich klimatach (na dowód zdjęcie w avatarze), wzorach, frędzlach, piórach, ba, mam nawet pióropusz w domu 🙂

  • Natsu SC/TS (KryE+SyE+RE+WE) 29 sierpnia, 2018 o 19:01

   Buuu, zdjęcie wyszło za małe i nie widać ale na bluzce mam wielką głowę Indianina w pióropuszu.

 20. Nadia C/SS (ŚE, BE, KE, SłowE) 27 sierpnia, 2018 o 20:08 Odpowiedz

  Taką torebkę bym bardzo lubiła. I chętnie wypróbowałabym coś takiego i futrzane obszycia. Ładnie się łączy z Księżycowym ten pomysł.

  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-29.jpg

  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-221.jpg

  A jeśli frędzelki, to w takim wydaniu. Ale to chyba i tak za odważne dla mnie.
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2018/08/bezkresny-wild-ethereal-147.jpg

 21. conena FG (SE+SyE+WE) 28 sierpnia, 2018 o 16:30 Odpowiedz

  Patrząc na tą galerię mam wrażenie, jakbym robiła głęboki wdech… Aż czuć to powietrze, nagrzane słońcem, ale jednocześnie rześkie wśród porośniętych dziką roślinnością skał… Jeszcze żadna galeria nie zrobiła na mnie takiego wrażenia i nie skłoniła mnie do tak dziwnego i osobistego wyznania. Oddam mój Słoneczny za Bezkresny 😉 Teraz wiem, dlaczego przemycałam do stroju kowbojskie buty 😉
  Dziękuję Greto za te piękne zdjęcia.

 22. Natsu SC/TS (KryE+SyE+RE+WE) 29 sierpnia, 2018 o 19:11 Odpowiedz

  Planuje tu sobie człowiek swój wyjazd za kilka dni w Bieszczady, a tu Greta czyta w myślach i wrzuca Bezkresny. Patrzę i się odpowiednio nastrajam, bo czy jest w Polsce miejsce bardziej bezkresne niż Bieszczady? Dzięki wielkie Greto 🙂

  • Espena /C (SłowE+RE)+BaE+IE+GE+KarE/ 29 sierpnia, 2018 o 22:33

   Oj, mnie się bardzo ta stylizacja podoba, nosiłabym! 😛
   Myślę, że z tym Baśniowym może być coś na rzeczy.

  • Drukara 30 sierpnia, 2018 o 22:13

   Mi się wydaje, że ta jej stylizacja po metamorfozie to idealne połączenie gwiezdnego z bezkresnym. Ciężko mi tu zobaczyć baśniowy.

 23. Mary 29 sierpnia, 2018 o 20:32 Odpowiedz

  Greto jakim Etherealem jest Elizabeth Debicki? Na moje oko to chyba królewskim; ma tak wielką klasę, dystynkcję, dostojność w sobie. Zgadzasz się z tym?

 24. A.M. /SG/ ŚwE+ BaE+FE+AE+IE+ME 30 sierpnia, 2018 o 23:39 Odpowiedz

  Moja Siostra musi mieć Bezkresny. Ma coś takiego w urodzie. Wystarczy, że założyła indyjską tuniką, by ktoś ją zaczepił na ulicy z prośbą, czy może sfotografować, bo od lat nie widział prawdziwego hipisa 😀 I było to całkiem serio :). Ten E ma wyjątkowo wygodne buty.

 25. Atirien (SC, KryE+FE+KE) 8 września, 2018 o 14:54 Odpowiedz

  Przepiękna galeria, jak każda tutaj. <3
  Niby mam lata świetlne (w swoim odczuciu) do tego ethereala ale…kolory, muzyka – gdzieś mnie to woła. Dziwne. Muszę koniecznie poznać wszystkie moje nakładki.

 26. Kornelia (D, SE+BE+IE+Sy+KE) 1 października, 2018 o 11:22 Odpowiedz

  Dopiero teraz piszę, ale widziałam tę galerię już wcześniej. Greto! Piękny prezent na moje urodziny mi zrobiłaś! Mój ukochany eteral, bam, 26 sierpnia! Ukochany, którego jako dramatic niestety w garderobie nie mogę mieć… buuu. Ale tak czy siak pięknie dziękuję za ten wpis!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny. Wymagane polasą oznaczone *