ETHEREALOWY STYL GWIAZD
Jennifer Love Hewitt

telefon 1234567890

Styl gwiazd – Jennifer Love Hewitt

Jennifer_Love_Hewitt_getthelook_styl_gwiazd

 

Get the look - Jennifer Love Hewitt

Z cyklu Etherealowy Styl Gwiazd.

 
Jennifer Love Hewitt reprezentuje typ urody Theatrical Romantic. Ma 157cm wzrostu. W 2017 roku skończyła 38 lat.

Jej Ethereale to: Gwiezdny, Syreni, Różany, Francuski, Mahoniowy, Wietrzny.

 


 
Jennifer Love Hewitt Theatrical Romantic najlepsze stylizacje get the look

Komentarze do wpisu “Styl gwiazd – Jennifer Love Hewitt”

 • Moderator - nieogarnięta 24 Czerwiec 2017

  Już nie mogłam się doczekać wpisu! Świetna robota <3

 • Ok, ten wpis dobitnie pokazuje, że TR ma ekstraordynaryjnie ciężko jeśli chodzi o styl casual. Jennifer… no błądzi, no :D
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/alabastrowy-ethereal1.jpg

  Za to podoba tutaj mi się tu:
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/krysztalowy-iskrzacy-ethereal2.jpg
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/gwiezdny-ethereal1.jpg

 • Eufrozyna SN+KrE+SłowE+GE+KE+SyE+WE+ME/TA 24 Czerwiec 2017

  Ta pani powinna wychodzić z domu tylko wieczorową porą :)

  Dzwony są Bezkresne i ja nie mam tego E? :D

 • Avarati FG+KrE+WE+ME+KarE+BE+SE+KE 24 Czerwiec 2017

  W końcu mamy Femme Fatale! I jest mi smutno. Bo taka piękna kobieta, klepsydra, niby idealna uroda, zgrabna sylwetka, ale ma problem z dobrym doborem stylizacji dla siebie, zwłaszcza na co dzień i widać, że się gubi. Powiem szczerze – w tym momencie kompletnie przestałam zazdrościć TR, nie sylwetki, ale właśnie tego, że tyle ubrań im nie pasuje :D
  Widać, że często traci ją zamiłowanie do Gaminkowa (jakie ona ma krótkie nogi, mnie paski na butach nie skracają O_O) i do Naturalowych dodatków. W ciężkich buciorach wygląda mega niezgrabnie, oversize jej dodaje kilkanaście kilo. Znów z drugiej strony, gdy podkreśla kobiece kształty, łatwo jej o przegięcie. Gdybym wyszła w takiej Energetycznej kiecce, to wielkiej tragedii by nie było, a ona widać, że przegięła.
  Ona musiałaby tylko chodzić na przyjęcia i na wielkie bale, żeby móc zachwycać :D

  Stylizacje, które szczególnie mnie ujęła to:
  1) Francusko-Różana, widać klasę i pikanterię, która jednak nie jest słodka, ale wytrawna, jak wino (wiem, głupie porównanie, ale inaczej nie wiem, jak to określić).
  2) Gwiezdna – znam te zdjęcie, ona musiałaby kupować ubrania tylko u Dolce & Gabanna :D
  3) Syrenio-Mahoniowa maxi :)
  4) gdyby nie te spodnie, ale założyłaby dopasowane spodnie, to byłby miód
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/gwiezdny-krysztalowy-francuski-wietrzny-bezkresny-ethereal.jpg

  Jeszcze mam zdjęcie, które tu nie zostało pokazane, ale wygląda świetnie i z pazurem
  http://www.gotceleb.com/wp-content/uploads/celebrities/jennifer-love/hewitt-the-client-list-season-2-photoshoot/Jennifer-Love-Hewitt—The-Client-List-season-2-photoshoot–01.jpg

  • Mnie się wydaje, że kilka zdjęć pokazuje modę z 2006-2009 (spodnie, naturalowe dodatki i inne horrory dla grupy R), gdy Jennifer była na topie. Tyle że moda przeminęła, a dziewczyna dalej się miota między różnymi popularnymi stylami, wiedząc tylko, że jej urodę łatwo przytłoczyć. W ostateczności wybiera mniejsze zło, czyli zwiewności, bo o romantyczne ubrania trudno i pewnie nie wie, co jej pasuje.
   Też uważam, że stylizacja nr 4 miała duży potencjał.
   Wpis super, uświadomił mi różnice między TR i R, które wcześniej nie były dla mnie takie oczywiste.

  • Avarati FG+KrE+WE+ME+KarE+BE+SE+KE 24 Czerwiec 2017

   Eryko, tak… pamiętam tę modę. Dla mnie lata 00′ to też modowy koszmarek. Nie potrafiłam się w nich ogarnąć, teraz już wiem dlaczego.

   PS. Zapomniałam jeszcze czegoś dopisać. Skoro jesteśmy przy TR, to zapytam się o nieśmiało o moją gimnazjalną miłość, czyli Orlando Bloom, jakie Ethereale w nim harcują? :) On coś ma z pirata…

  • Avarati, ulżyło mi, że też tak to widzisz. :) Czasem myślę, że jestem może zbyt krytyczna wobec wyglądu TR w rzeczach za luźnych, zbyt obcisłych, za krótkich, zbyt ciężkich itd. Zapamiętałam jeszcze takie zdjęcie Jennifer (znowu Jennifer:D) – to był chyba jedyny raz, że rzecz nie jest ciemna a ja pomyślałam, że nie wygląda źle . Co prawda pozowane: http://hollywoodu.net/wp-content/uploads/2017/03/jennifer-love-hewitt-in-silver-high-heels-photo-u2.jpg

   Nie wiem. To jest syreni?

  • Mahoniowa mina plus kryształowa haleczka :D

  • Marne widoki na to, że opanuję odróżnianie Kryształu od Syreniego. :D

  • Syreni jest niewymuszony i dość organiczny. Kryształ zawsze zalatuje ekskluzywem :D Do tego mamy różnicę w esencjach kolorystycznych.

  • To przez to, że Kryształowy wydaje mi się bardziej formalny, nieprzystępny. Jak widzę coś bieliznowatego, to od razu myślę: Syreni.Teraz rozumiem, że to taka bielizna z kryształowego pałacu. :)

  • Kryształowy jest najbliższy SC. Natomiast Syreni to styl romantyczny w powszechnym znaczeniu tego słowa.

  • I chyba właśnie w tym tkwi problem, że tak nasiąkłam Kibbowym zseksualizowanym pojęciem romantyzmu, że gdy próbuję myśleć o romantyzmie konwencjonalnym wpadam w SC (złamane przez SN) gdzie wpadam na kryształ. :D Spróbuję wykorzystać sugestię o organiczności SyE. ;)

  • Styl romantyczny a styl Romantic to zupełnie co innego, prawda? :)

  • Tradycyjnie rozumiany styl romantyczny kojarzy mi się niewinnie, zwiewnie i jakoś tak wątło, natomiast Romantic to konkretna sprawa. W tym temacie wiele mi rozjaśniło, gdy wprowadziłaś ME. :)

  • Avarati FG+KrE+WE+ME+KarE+BE+SE+KE 24 Czerwiec 2017

   luci, myślę, że nawet niewyrobione oko będzie widziało, że sylwetce romantycznej nie służy oversize.

   O, czyli również Mahoń odpowiada za tak poważną mimikę? :D Często, jak wstawiam jakąś fotkę na fb, to zawsze obrywam komentarzami, że uśmiechać się nie potrafię/co ja taka poważna/smutna. Aż czasami mnie korci odpisać, że nie każdy musi mieć Iskrzący Ethereal :D

  • Avarati, bo królowe i boginie nie uśmiechają się na zawołanie tylko wtedy, gdy coś je rozbawi. :D

  • Avarati FG+KrE+WE+ME+KarE+BE+SE+KE 27 Czerwiec 2017

   Luci <3 Normalnie to sobie wydrukuję i powieszę w honorowym miejscu! <3

 • Greto, a jakie E dominują na jej twarzy? Jest tam Gwiezdny? :)

  • Trochę go jest ;) Poza tym mamy mieszankę Syreniego, Mahoniowego, Różanego i Wietrznego. Ogólnie raczej kolorowo :D

  • O, to znaczy że istnieją twarze Etherealowo bardziej skomplikowane, mieszane?
   Dziękuję Greto. :)

  • Tak. W dodatku tych mieszanych jest znacznie więcej.

  • Eufrozyna SN+KrE+SłowE+GE+KE+SyE+WE+ME/TA 24 Czerwiec 2017

   Ja też myślałam, że wszyscy jesteśmy mieszankami różnych E. Mniej lub bardziej pomieszanymi, ale jednak :) U mnie pewnie mniej, ale u większości komentatorek bardziej ;) W końcu to typy z grupy Gamine są tymi bardziej “złożonymi”.

  • Osobiście czuję się bardzo pomieszana XD

  • AgnieszkaM(G/KryE+IE+KE 24 Czerwiec 2017

   To ja się teraz tym bardziej ubogo poczułam:) Drugi raz osttanio,; poprzednio gdy Yen na stylowej szkółce swoją jedenastkę wpisała.
   Tu mi się też podoba http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/gwiezdny-krysztalowy-ethereal-2.jpg
   Nadal rzadko zgaduję E:( Ale spytam – czy te rękawy nie są syrenie?

  • Ogólnie są to rękawy R/TR. Jeżeli chodzi o Ethereale to już kwestia tkaniny, kolorystyki. Gwiezdny zawsze będzie cięży i ciemniejszy niż Syreni. Dlatego tym rękawom prędzej przypiszemy GE niż SyE.

  • Eufrozyna SN+KrE+SłowE+GE+KE+SyE+WE+ME/TA 24 Czerwiec 2017

   Agnieszko, ale to przecież żadna ujma :) Ja też jestem raczej uporządkowana, a nie pomieszana :) Całej mojej siódemki pewnie nie widać w twarzy, nie ma szans ;) a w stylu to już w ogóle. To nie znaczy, że ktoś jest gorszy albo lepszy :D Poza tym to nie zawody ani kolekcjonerstwo.

 • iwona (G+ŚE+KarE+FE+AE+SyE+KE/Ssd) 24 Czerwiec 2017

  Mnie by (niestety) pomogło, gdybym wiedziała czy dany ciuch jest dobry wg. typu bazowego, a jedynie E są pokićkane, czy są dobre E ale nie ten krój, czy tez wszystko jest źle (ewentualnie dobrze).

  • KasiaN DC SS AE, KarE, WE 24 Czerwiec 2017

   Ja to tak rozumiem że w the best of są takie gdzie w miarę wszystko jest dobrze :-) ale też by mnie ucieszyły typy kibba. Natomiast Greta pisała że większość tych stylówek gwiazd jest mocno pokomplikowana.

  • W The Best nie pojawia się nic, co szkodziłoby urodzie bohaterki danego wpisu :D

   Obrazki do galerii ze stylami wg Kibbe trzeba by chyba malować albo rysować ;) :D Nawet do wpisów o typach Kibbe ciężko było coś znaleźć. Jeszcze jakieś sukienki…może, ale z “normalnymi” stylizacjami byłby już spory kłopot. Tym samym wpisy musiałyby być ubogie i pojawiałyby się w dużych odstępach czasu.

  • Prezentowany cykl to Etherealowy Styl Gwiazd.

  • iwona (G+ŚE+KarE+FE+AE+SyE+KE/Ssd) 24 Czerwiec 2017

   tak, tak, ja wiem,że ten cykl ma ukazywać niuanse etherealowe, i broń boże nie wymagam szukania po necie idealnych wg Kibbe stylizacji (choć jak się takie przypadkiem trafią…). Ale Jennifer ma np. FE, a żadna stylówka z nim nie pojawiła się w The Best, wnioskuję więc,że z krojami było coś nie tak, a samo prawidłowe dobranie ethereala nie wystarcza. Za to w najlepszych stylówkach pojawiła się baśniowa, a tego E ona nie ma.

   Sama widzę po sobie, że pomimo znajomości typu bazowego i E potrzeba sporo wyczucia, żeby ubrać się satysfakcjonująco, i tak “po swojemu”

  • W The Best Jennifer Love Hewitt jest francuska stylówka. Chętnie wstawiłabym drugą i trzecią, niestety nie znalazłam choćby topu w paseczki połączonego z rozkloszowaną spódnicą, a szukałam naprawdę długo.

  • iwona (G+ŚE+KarE+FE+AE+SyE+KE/Ssd) 24 Czerwiec 2017

   rzeczywiście, jest; przeoczyłam. Ale na jej przykładzie chyba najdobitniej widać, że sam dobrze dobrany E nie wystarczy.

  • Ale z drugiej strony bardzo korzystnie prezentuje się z francuską grzywką (lepiej niż bez) i spokojnie może nosić marynarskie paski. A przecież nie są to elementy TR.

 • Espena (C+BaE+SłowE+IE+GE+KarE) 24 Czerwiec 2017

  Patrzę na nią i widzę, jaka piękna figura, ładna twarz,
  a styl właśnie niewłaściwy :/. Przypominają mi się znajome
  bliskie osoby, które o R albo TR podejrzewam, jak
  w tych latach mają problem z doborem ubrań :/.
  Później wyglądają modnie, ale byle jak, bo jak te rzeczy
  mają podkreślić ich urodę :/. Myślę, że wyjściem
  jest moda retro, chociaż w małym stopniu jakieś
  detale wprowadzić. Jest teraz sporo sklepów z takimi
  rzeczami. Tym bardziej, jeśli ktoś posiada Różany E :).
  W takiej sukience bym ją widziała <3.

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/a3/08/40/a30840d8811979d84b0c724c0d0d7da1.jpg

 • To jest mało etherealowe pytanie, ale bardzo mnie dręczy… Z czego to właściwie wynika, że wygląda się tak?
  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/bezkresny-krysztalowy-mahoniowy-ethereal.jpg

  http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/francuski-ksiezycowy-alabastrowy-ethereal2.jpg

  Chodzi mi o to, że drobna, kształtna osoba wygląda … no jak torba. Oczywiście wiem, że to jest dlatego, że ona założyła za luźne rzeczy i nie widać jej sylwetki, ale dlaczego akurat ona jedna wygląda tak nieszczęśnie? Wyglądałam tego efektu u innych typów, ale go nie zaobserwowałam. Wydaje mi się, że nawet Jennifer Lopez wygląda w oversizach znacznie lepiej. Czy winne jest połączenie kobiecych kształtów z bardzo drobną budową i niskim wzrostem? :O

  • Jennifer Love Hewitt ma bardzo kobiece kształty, a do tego jest niska. Pełne kumulacja cech, przy których fasony naturalowe szkodzą maksymalnie. JLo jest o 7cm wyższa i ogólnie jest smuklejsza, bardziej wysportowana, energetyczna.

  • Bookini (D/SE+KE+WE/TS) 24 Czerwiec 2017

   Wysokim teoretycznie łatwiej, ale na przykładzie poprzedniego wpisu o Cate widać, że wzrost ostatecznie nic nie załatwi jeśli fasony są niedobrane. Niezmienne mnie to fascynuje.

  • Rozumiem. Dziękuję. :) JLo w takich leciutko swobodniejszych rzeczach to potrafi wyglądać nawet bardzo ładnie…

   Bookini, osoba D pewnie też nie rozkwita w oversizach, ale efekt jest na pewno inny. :)

  • Bookini (D/SE+KE+WE/TS) 25 Czerwiec 2017

   Luci, bez wątpienia inny efekt:) Miałam tylko na myśli, że panuje stereotyp (nie tu na forum, tylko ‘na mieście’) że wysokim wszystko ujdzie, a to pułapka w którą zresztą sama wpadłam. Cate Blanchett w moim odczuciu najciężej wyglądała w małej (jak na D) gaminkowej sukience.

 • Maja Ae, We, Ke, DC 25 Czerwiec 2017

  Wow, ja zwrocilam uwage na jedna z alabastrowych stylowek – ta z futrzana spodnica – czy ten material to alabaster? Mam upodobanie do takich tkanin. W ogole mam wrazenie ze alabaster to jest troche wykret (mam w pamieci tez pomponiki na sukience BL). I ze jednak jest tu jakies “szalenstwo”?
  Co do JLH to piekna kobieta, ale rzezywiscie w niektorych stylowkach jest nieciekawie – te dzwony robia najgorsza robote:-)

  • Jeszcze pytanie o http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/wietrzny-alabastrowy-ethereal.jpg
   Co sprawia ze stylowka jest alabastrowa? Czy chodzi o warstwy na dekolcie i buty?

  • j. (G|FE+BE+WE+IE+ME+SyE+EE) 25 Czerwiec 2017

   Kurcze, a mi się ona całkiem podoba w dzwonach… Tu na przykład jest, moim zdaniem, całkiem w porządku jak na jej codzienne stylówki:
   http://getthelook.pl/wp-content/uploads/2017/06/francuski-iskrzacy-ethereal1.jpg
   W tej stylówce o którą pytasz chyba pastelowa kolorystyka jest AE :)

  • Mam odczucie jakby te spodnie czynily ja troche bardziej przysadzista, ale w sumie nie wiem, bo na zdjeciu, ktore wkleilas wydaje mi sie juz ok. Moze sukcesem sa buty albo brak kontrastu?
   Co do kolorystyki drugiej stylowki to wydaje mi sie troche bardziej wietrzna stad moje watpliwosci:-)

  • j. (G|FE+BE+WE+IE+ME+SyE+EE) 25 Czerwiec 2017

   Mi sie wydaje, że przysadziście wygląda jak do dzwonów ubierze luźną górę. Ale jak góra jest dopasowana i spodnie rozszerzają się dopiero poniżej kolana to taki krój raczej podkreśla jej esowatą figurę :)
   A co do AE – popatrz chociaż na buty, są mocno lukrowane ;)

  • Tak, dobrze napisane:)
   Co do AEowatosci to taak, pytanie o buty bylo takie “upewniajace”:-) w sumie nie ma nad czym dyskutowac, chyba chcialam widziec w tym jakis glebszy sens:-)

 • Świetny wpis :) Chciałabym wyglądać tak dobrze w tak dopasowanych, koronkowych sukienkach o zabójczej długości jak dla mnie. Raz ubrałam. Ludzie doznali szoku, gdy zobaczyli dzieciaka w takiej kreacji z papierosem między zębami :) Szkoda, że Jennifer rzadko używa wyrazistych szminek. W najlepszych stylizacjach wygląda jakoś niewyraźnie z twarz, jakby miała problemy z zasypianiem. Podoba mi się jeszcze stylizacja z gwiezdnym, energetycznym i mahoniowym etherealem. Jakoś nie mogę przetrawić jej w zwiewnościach.

  Bardzo się zdziwiłam, że TR może wyglądać tak ciężko. Dotychczas myślałam, że w raz z czystym Gamine trzyma pozory lekkości mimo dodatkowych kilogramów.

  • Tu jest właśnie ten paradoks, że niby trzyma lekkość, ale musi się odpowiednio ubrać. :P Poza tym myślę, że u TR dużo błędów stylizacyjnych ujawnia aprat. :D

 • Arwena (DC+IE+RE+FE+GE+SE+BE+ME/TSp) 26 Czerwiec 2017

  Śliczna jest ta pani! I zupełnie rozumiem jej kłopoty, bo sama potrafię wyglądać superchudo oraz przysadziście, jeśli się niewłaściwie ubiorę.
  Zastanawiam się, czy nasza rodzima TR Agnieszka Więdłocha też ma takie problemy z ubieraniem się? Oglądałam niedawno “Planetę Singli” i jestem panią Agnieszką zauroczona, nie kojarzę natomiast, aby w tym filmie wyglądała w czymkolwiek szczególnie źle. Ale może co innego półpełny czy amerykański plan filmowy, co innego pełny plan na fotografii.

 • czekałam na wpis o TR chyba najbardziej ze wszystkich z tej serii :D Greto jesteś niesamowita, wszystko rozpracowane, pokazane w taki sposób, że nawet ja, wiecznie nieświadomy niczego człowiek, jestem w stanie wiele z tego wyciągnąć :D bardzo mnie zastanawia jakie E ma Jane Seymour… ostatnio koledzy w pracy wołają za mną dr Quinn hahah i zastanawiam się czy jest coś co nas faktycznie łączy :)

  • Espena (C+BaE+SłowE+IE+GE+KarE) 28 Czerwiec 2017

   Ja się ostatnio zastanawiałam nad Joe Lando, który
   grał Sally’ego :). Póki co wymyśliłam Bezkresny,
   bo faktycznie mu ten styl pasował. A Jane? Hmm,
   może Baśniowy, mam wrażenie, że te stylówki
   z XIX wieku jej służyły.

  • …a co powiecie na Słowiański (zawsze piękne długie włosy) i Syreni? ale Syreni nie ze względu na kolor tylko ogólna zwiewność i romantyczność? podziwiam po prostu jej zdjęcia z młodości, że aż oczu nie umiem oderwać, choć trzeba zaznaczyć, że teraz jest równie piękną, kobieta bez metryki :)

  • Espena (C+BaE+SłowE+IE+GE+KarE) 29 Czerwiec 2017

   O Syrenim też kiedyś pomyślałam :). Co d Słowiańskiego,
   to mam z nim problem – ciężko go dostrzegam u innych
   osób :). Na pewno jakaś zwiewność jej pasuje.
   Z drugiej strony – ładnie jej w tych kwiatach. Może
   coś jest na rzeczy z tym Słowiańskim.

   http://i.imgur.com/fXmbSDI.jpg

  • Ja tu widzę Różany, falbanka przesądza sprawę. A może i RE i SŁowE? Sama nie wiem. :P
   Tak czy inaczej, dorzucam do Ethereali propozycję Różanego.

 • Chciałabym zobaczyć stylizację Emilii Clark! Jest taka urocza!

 • Jak to jest z typami w wieku nastoletnim? Czy typ może się zmienić?

  • Espena (C + BaśE + SłowE + IE + GE + KarE) 31 Sierpień 2017

   Typ pozostaje przez całe życie ten sam. Może się
   nieco zmienić figura w wieku dojrzewania, ale taki
   na przykład N nie zrobi się nagle R :P.

 • A możecie ni powiedzieć jakim typem jest Jessica Biel?

 • A jakim typem jest Lucy Liu? Muszę przyznać, że nie mogę jej przypasować, a bardzo podoba mi się jak ubierają ją w Elementary

  • Avarati FG KrE+WE+ME+KarE+BE+SE+KE 20 Październik 2017

   Witaj, Kasienko, Lucy Liu reprezentuje typ Flamboyant Gamine :) Jej ubiór w tym serialu oscyluje (ihmo) między Soft Gamine i Gamine i nie jest to do końca dobry kierunek. Dla tego typu nie są wskazane rozkloszowane sukieneczki, oversize, ani grzeczniutkie wzory :)

   http://c8.alamy.com/comp/G64HP9/lucy-liu-vh-1-awards-G64HP9.jpg
   To ihmo jej najlepsza kreacja. W życiu bym nie założyła takiej mini przy takim dekolcie, sukienka niewiele zakrywa, ale widać tu moc FG – nie wygląda ona wulgarnie, ale właśnie seksownie.

  • Dzięki bardzo! Teraz widzę, że pewnie podobają mi się te stylizacje, bo uwielbiam styl SG :). Ech,nie jest tak łatwo rozgryźć co komu pasuje

  • Avarati FG+KrE+WE+ME+KarE+BE+SE+KE 21 Październik 2017

   Kwestia wprawy :D BTW, fajny avatarek :) Mulan to moja ulubiona bajka dzieciństwa :)

   Polecam przeczytać o Etherealach, takich jak Różany czy Baśniowy, bo to one bardzo lubią estetykę Soft Gamine. I przymierzać i robić zdjęcia :)

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *