TWOJA STYLISTKA ONLINE
METAMORFOZA

telefon 1234567890

METAMORFOZA ONLINE

 

UCIEKASZ PRZED OBIEKTYWEM? UNIKASZ LUSTER?

Pomyśl o metamorfozie online.

 

Dla osób, które nie chcą lub nie mogą bezpośrednio skorzystać z porad stylisty, idealnym rozwiązaniem jest metamorfoza online – zabieg całkowicie komfortowy, dyskretny i w pełni efektywny. Aby ułatwić współpracę, przygotowałam komplet pytań w formie dwóch przejrzystych i funkcjonalnych kwestionariuszy. Niezbędne będą również zdjęcia.

Metamorfoza online jest całkowicie anonimowa. Przesłane zdjęcia nie będą nigdzie wykorzystane ani publikowane.

 
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy. Można wypełnić formularz kontaktowy lub pisać bezpośrednio na adres: styl@getthelook.pl


 

Kwestionariusz METAMORFOZA ONLINE

METAMORFOZA ONLINE

 

Test na typ urody według David’a Kibbe

TEST DAVID’A KIBBE

 


 

OPINIE KLIENTEK

Dodaj opinię


Dodaj swoją opinię

I życie stało się prostsze, a zakupy ubraniowe coraz przyjemniejsze :)Decyzja o metamorfozie online to był impuls i prezent, który zafundowała

EA

I życie stało się prostsze, a zakupy ubraniowe coraz przyjemniejsze :)
Decyzja o metamorfozie online to był impuls i prezent, który zafundowałam sobie na urodziny. Zdecydowałam się na pełną metamorfozę czyli określenie typu kolorystycznego i sylwetki, otrzymałam wyniki i ..... zaskoczenie, niedowierzanie.... to dla mnie??? Ja, szara myszka ekstrawagantką??? Przeglądając bloga nawet nie zajrzałam do FG. Przeanalizowałam propozycje Grety i okazuje się, że to jest to! Całe życie błądziłam i kolorystycznie i stylowo, szukałam i wciąż mi czegoś brakowało. Dzięki Grecie wiem już jaką drogą podążać i odkrywam siebie na nowo.
Z lustra już nie straszy przygnębiona myszka, wiele jeszcze pracy przede mną, ale efekty już widać.
Gorąco polecam Gretę jako stylistkę i jako bardzo ciepłą i niezwykle sympatyczną osobę :)


Polecam, polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Bardzo cieszę się, że trafiłam w ręce Grety. Sama błąkałabym się po świecie mody jeszcze pr

Magda

Polecam, polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Bardzo cieszę się, że trafiłam w ręce Grety. Sama błąkałabym się po świecie mody jeszcze przez długi czas. Wiem juz jakim jestem typem Kibbe i kolorystycznym, ale to nie wszystko. Greta przygotowała dla mnie 20 zestawów ubrań na każdą okazję zgodnych z wytycznymi, dopracowanych w każdym detalu, a przez to dobranych idealnie do mnie. Posiada nietuzinkowe spojrzenie i podsunęła mi wiele rozwiązań, na które nie wpadłabym. Każdy z krojów i deseni zaproponowanych przez nią robi na mnie efekt 'wow'. Nareszcie wiem jak eksperymentować z modą.
Poza ubraniami, Greta doradziła mi jak się czesać i dobrała odpowiednią długość włosów. Jeszcze ich nie ścięłam, ale gdy tylko zobaczyłam wizualizację wiedziałam, że to jest to. No i jeszcze makijaż...moja uroda jest dużo lepiej podkreślona niż przed metamorfozą.
Greta jest przesympatyczną osobą ze świetnym poczuciem humoru, dużą dozą zrozumienia i cierpliwości. Kontakt z nią to czysta przyjemność. Poza metamorfozą, udzieliła mi wielu wskazówek co do mojego stylu i wyglądu, doradziła czy i jak nosić rzeczy, co do których mam wątpliwości. Czasem potrzebny jest ktoś z zewnątrz, żeby ocenić. Greta jest świetną stylistką, bo nie bazuje na powszechnym przekonaniu, by robić z wszystkich kobiet klepsydry. Bez tego potrafiła wykrzesać to, co jest najlepsze w moim wyglądzie i co podkreśla moją osobowość. Dziękuję za to!


Pewnego razu trafiłam na stronę Grety Kredki. Na początku urzekła mnie jej graficzna uroda, a kiedy zaczęłam czytać – fascynująca treść wp

Perła

Pewnego razu trafiłam na stronę Grety Kredki. Na początku urzekła mnie jej graficzna uroda, a kiedy zaczęłam czytać – fascynująca treść wpisów i odpowiedzi do komentarzy. Przyciągnęło mnie oryginalne ujęcie i szeroka znajomość tematu, piękny język, a najbardziej zamiłowanie do tego, o czym Greta pisze. A kiedy przygotowała dla mnie metamorfozę, upewniłam się, że jest prawdziwą miłośniczką kobiecej urody, potrafi ją zobaczyć, opiekować się nią i cieszyć:).
Jestem zachwycona dziełem Grety. To jest dokładnie to, czego potrzebowałam i czego pragnęłam. Nie umiałam spojrzeć na siebie obiektywnie. Greta patrzy obiektywnie, a jednocześnie z wielką życzliwością. Wszystko, co mi zaproponowała, bardzo mi się podoba. Nakreśliła z detalami styl, z którym chętnie się identyfikuję.
Greta ma wielki talent i znakomite profesjonalne zaplecze, a do tego prawdziwy skarb – empatię – i nie waha się jej użyć:). Dzięki niej potrafi wejść do człowieka do środka i przełożyć to, co on ma we wnętrzu, na to, jak może to wyrazić swoim zewnętrzem, że tak powiem. Niesamowite, ale widzę związek tego, jaka jestem, z tym, jak wyglądam. Greta uchwyciła to w mojej zewnętrznej charakterystyce – rzecz niezwykła. Kiedy pisała, że typologia Kibbe ma związek z portretem psychologicznym, bardzo mnie to zaintrygowało i było jedną wielką zagadką. Teraz już wiem, jak to może być:D.
Greta jest przemiła i bardzo uważna, rzadko spotyka się osoby z taką klasą. Fantastycznie, że udało mi się ją poznać. Praca Grety była jak wysłuchanie przez kogoś, kto naprawdę obdarzył mnie uwagą, żeby udzielić pomocy.


Korzystałam z opcji identyfikacji typu Kibbe i wirtualnej metamorfozy - doboru makijażu i fryzury, określenie kształtu twarzy i sylwetki.Z efe

Ania T

Korzystałam z opcji identyfikacji typu Kibbe i wirtualnej metamorfozy - doboru makijażu i fryzury, określenie kształtu twarzy i sylwetki.

Z efektów jestem bardzo zadowolona! Sama miałam problem ze znalezieniem swojego typu wg typologii Kibbe, a Greta bardzo szybko go określiła. Znajomość typu naprawdę odmieniła moje życie i nie przesadzam :) W końcu zrozumiałam dlaczego mimo wielu ładnych ubrań i pełnej szafy zawsze coś "nie grało". Teraz zakupy są o wiele szybsze, przyjemniejsze i łatwiejsze. Doskonale wiem, czego szukać, a czego powinnam się wystrzegać. Greta podpowiedziała mi też jakim mogę być typem kolorystycznym, więc sprawa staje się o wiele łatwiejsza.

Propozycje makijaży i fryzur wykonane przez Gretę są naprawdę piękne i nowoczesne. Można sobie pomyśleć "czy serio mogę wyglądać jak hollywoodzka gwiazda?" ;). Plusem jest też fakt, że takie zdjęcie można ze sobą zabrać do fryzjera czy wizażystki i dobrać odpowiedni kolor farby, uczesanie czy kosmetyki do makijażu.

Greta daje również mnóstwo przydatnych wskazówek, które jeszcze bardziej mogą poprawić efekt i ułatwić osiągnięcie najlepszego wyglądu. Maile od niej zapisałam i zaglądam raz na jakiś czas, żeby sobie przypomnieć wyznaczniki i wskazówki :) Odpowiada na wszystkie pytania. Kontakt jest bardzo przyjemny i ciepły, ma się wrażenie że wymienia się maile z przyjaciółką - a to jednak ważne, gdy wysyła się swoje zdjęcia, niekoniecznie te najlepsze :D

Dzięki tej analizie wiem, że nie stracę już więcej pieniędzy na przypadkowe ubrania czy kosmetyki kolorowe które podobały mi się na kimś a na sobie niekoniecznie.

Chciałam podziękować jeszcze raz, oficjalnie - dziękuję Greto i pozdrawiam! :)


Jestem zachwycona metamorfozą online u GretyKredki! Metamorfoza zawiera kompleksową analizę urody oraz stylu klientki. Dzięki Grecie dowiedział

Lucyna

Jestem zachwycona metamorfozą online u GretyKredki!
Metamorfoza zawiera kompleksową analizę urody oraz stylu klientki. Dzięki Grecie dowiedziałam się jaki mam kształt sylwetki i twarzy, typ kolorystyczny oraz typ urody wg Davida Kibbe. Greta stworzyła dla mnie indywidualny styl, który jest trafiony w dziesiątkę! Dostałam ogromną ilość zestawów ubrań, w których wszystko mi się podoba i wszystkie założyłabym na siebie z wielką przyjemnością.
Greta dobrała specjalnie dla mnie paletę kolorów pasujących do mojej urody. Analiza kolorystyczna u GretyKredki nie polega tylko na przypisaniu jednego z dwunastu typów, lecz dopasowaniu idealnych odcieni do urody klientki.
Otrzymałam również propozycje pięknych makijaży wykonanych przez Gretę na moich zdjęciach. Dobrała mi też idealny kolor włosów. Dzięki Grecie odważyłam się w końcu na zmianę koloru włosów i jestem bardzo zadowolona!
Metamorfoza jest obszerna, wszystko jest szczegółowo opisane, przedstawione na zdjęciach. Dodatkowo GretaKredka odpowiada na wszystkie pytania, doradza w kwestiach ubioru, makijażu i całego wyglądu. Dzięki Niej wiem w czym będę wyglądała najlepiej, jakie fasony, desenie, dodatki, kolory itd. powinnam wybierać. Potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości!
GretaKredka jest bardzo miłą osobą. Zarówno proces metamorfozy, jak i sam kontakt mailowy jest bardzo przyjemny. 
Polecam gorąco metamorfozę u GretyKredki wszystkim kobietom, które chciałyby poczuć się dobrze we własnej skórze oraz nie chcą tracić pieniędzy na nieodpowiednie ubrania czy zabiegi fryzjerskie. Greta nie dopasowuje urody klientki do ogólnie przyjętego schematu, nie wrzuca do jednego worka, ma indywidualne podejście. Wszystko jest dopasowane konkretnie do klientki. Od teraz nie będzie dylematów przed szafą i myśli typu „Nie mam w co się ubrać!”. Świetna inwestycja w siebie.
Dziękuję Ci bardzo Greto! 


Jestem bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy online u GretyKredki!Moja analiza składała się z 2 części: analizy kolorystycznej i analizy typu

Anna K.

Jestem bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy online u GretyKredki!

Moja analiza składała się z 2 części: analizy kolorystycznej i analizy typu sylwetki (określenie typu wg Kibbe). Oprócz tego oceniony został kształt twarzy. Dostałam również symulację wizerunku w nowej fryzurze/makijażu, zestawy najlepiej pasujących kolorów, fasony strojów, fryzury, propozycje kosmetyków do makijażu.

Szczegółowa analiza doszła do mnie bardzo szybko, nawet szybciej niż ustaliłyśmy. Widać, że GretaKredka ma bardzo wprawne oko, bo błyskawicznie oceniła mój typ i od razu trafiła w dziesiątkę. Teraz wydaje mi się jak najbardziej oczywiste, że jestem Czystą Zimą, ale sama w życiu bym na to nie wpadła, pomimo że oglądam się przecież od 35 lat w lustrze ;) .

Bardzo dobrze czuję się w poleconych mi fasonach, kolorach i nowej fryzurze :) . Mam wrażenie, że nie tracę już czasu i pieniędzy na eksperymenty z przypadkowymi kolorami i fasonami, bo dzięki zaleceniom wiem, czego powinnam unikać a po co mogę bez obaw sięgać.

Oprócz pełnego profesjonalizmu GretaKredka zrobiła na mnie wrażenie przemiłej osoby, choć nigdy się nie spotkałyśmy w realu, a cała analiza przebiegała mailowo. Ma mnóstwo cierpliwości i empatii, potrafi wczuć się w potrzeby klienta. Jako bonus udziela dalszych rad i odpowiada na pytania także po zakończonej analizie!

Dzięki za wszystko Kredko i pozdrawiam ciepło :) !


Fajnie, ze jest teraz taka opcja "opinii", bo tym sposobem pragne podziekowac Grecie za zmiane mojego zycia! A takze poinformowac innych, ze udajac si

Malgorzata

Fajnie, ze jest teraz taka opcja "opinii", bo tym sposobem pragne podziekowac Grecie za zmiane mojego zycia! A takze poinformowac innych, ze udajac sie w rece Grety przezywa sie duza przemiane.
40 lat juz chodze po tej ziemi, w zle dobranym ubraniu, makijazu i fryzurze:)
Greta wziela mnie w swoje profesjonalne rece i przewrocila swiat(pozytywnie) do gory nogami. Juz wiem jakim typem urody jestem. Po latach dlugich wlosow scielam je i Cale otoczenie wraz ze mna jest zachwycone!. Wiem jakim typem kolorystycznym jestem, jaka garderoba i makijaz mnie upiekszaja.
To jest takie, takie jakby znalezienie siebie na tej plaszczyznie. A znajomi i rodzina caly czas chwala i pytaja co ja ze soba zrobilam?! Ba! jedna osoba nawet zapytala czy bylam u chirurga plastycznego:)))) A w pracy nazywaja mnie nowa Malgrzata:)))
Metamorfoza Grety jest obszerna, bogata w detale i odpowiedzi na dreczace pytania.
Polecam wiec w kazdym calu!
Dziekuje Greto jeszcze raz!


getthelook.pl , Poland 5.0 5.0 27 27 Analiza u Grety to przede wszystkim wspaniała przygoda w odkrywaniu siebie, poznawaniu mocnym stron, samoakceptacji.Jej oku nic nie umknie. Greta dostrzeże wszelkie smaczki, niua
Page:
123