TWOJA STYLISTKA ONLINE
METAMORFOZA

telefon 1234567890

METAMORFOZA ONLINE

 

UCIEKASZ PRZED OBIEKTYWEM? UNIKASZ LUSTER?

Pomyśl o metamorfozie online.

 

Dla osób, które nie chcą lub nie mogą bezpośrednio skorzystać z porad stylisty, idealnym rozwiązaniem jest metamorfoza online – zabieg całkowicie komfortowy, dyskretny i w pełni efektywny. Aby ułatwić współpracę, przygotowałam komplet pytań w formie dwóch przejrzystych i funkcjonalnych kwestionariuszy. Niezbędne będą również zdjęcia.

Metamorfoza online jest całkowicie anonimowa. Przesłane zdjęcia nie będą nigdzie wykorzystane ani publikowane.

 
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy. Można wypełnić formularz kontaktowy lub pisać bezpośrednio na adres: styl@getthelook.pl


 

Kwestionariusz METAMORFOZA ONLINE

METAMORFOZA ONLINE

 

Test na typ urody według David’a Kibbe

TEST DAVID’A KIBBE

 


 

OPINIE KLIENTEK

Dodaj opinię


Dodaj swoją opinię

Jestem bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy online u GretyKredki!Moja analiza składała się z 2 części: analizy kolorystycznej i analizy typu

Anna K.

Jestem bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy online u GretyKredki!

Moja analiza składała się z 2 części: analizy kolorystycznej i analizy typu sylwetki (określenie typu wg Kibbe). Oprócz tego oceniony został kształt twarzy. Dostałam również symulację wizerunku w nowej fryzurze/makijażu, zestawy najlepiej pasujących kolorów, fasony strojów, fryzury, propozycje kosmetyków do makijażu.

Szczegółowa analiza doszła do mnie bardzo szybko, nawet szybciej niż ustaliłyśmy. Widać, że GretaKredka ma bardzo wprawne oko, bo błyskawicznie oceniła mój typ i od razu trafiła w dziesiątkę. Teraz wydaje mi się jak najbardziej oczywiste, że jestem Czystą Zimą, ale sama w życiu bym na to nie wpadła, pomimo że oglądam się przecież od 35 lat w lustrze ;) .

Bardzo dobrze czuję się w poleconych mi fasonach, kolorach i nowej fryzurze :) . Mam wrażenie, że nie tracę już czasu i pieniędzy na eksperymenty z przypadkowymi kolorami i fasonami, bo dzięki zaleceniom wiem, czego powinnam unikać a po co mogę bez obaw sięgać.

Oprócz pełnego profesjonalizmu GretaKredka zrobiła na mnie wrażenie przemiłej osoby, choć nigdy się nie spotkałyśmy w realu, a cała analiza przebiegała mailowo. Ma mnóstwo cierpliwości i empatii, potrafi wczuć się w potrzeby klienta. Jako bonus udziela dalszych rad i odpowiada na pytania także po zakończonej analizie!

Dzięki za wszystko Kredko i pozdrawiam ciepło :) !


Fajnie, ze jest teraz taka opcja "opinii", bo tym sposobem pragne podziekowac Grecie za zmiane mojego zycia! A takze poinformowac innych, ze udajac si

Malgorzata

Fajnie, ze jest teraz taka opcja "opinii", bo tym sposobem pragne podziekowac Grecie za zmiane mojego zycia! A takze poinformowac innych, ze udajac sie w rece Grety przezywa sie duza przemiane.
40 lat juz chodze po tej ziemi, w zle dobranym ubraniu, makijazu i fryzurze:)
Greta wziela mnie w swoje profesjonalne rece i przewrocila swiat(pozytywnie) do gory nogami. Juz wiem jakim typem urody jestem. Po latach dlugich wlosow scielam je i Cale otoczenie wraz ze mna jest zachwycone!. Wiem jakim typem kolorystycznym jestem, jaka garderoba i makijaz mnie upiekszaja.
To jest takie, takie jakby znalezienie siebie na tej plaszczyznie. A znajomi i rodzina caly czas chwala i pytaja co ja ze soba zrobilam?! Ba! jedna osoba nawet zapytala czy bylam u chirurga plastycznego:)))) A w pracy nazywaja mnie nowa Malgrzata:)))
Metamorfoza Grety jest obszerna, bogata w detale i odpowiedzi na dreczace pytania.
Polecam wiec w kazdym calu!
Dziekuje Greto jeszcze raz!


getthelook.pl , Poland 5.0 5.0 22 22 Na getthelook.pl trafiłam przypadkiem, przez forumowy temat o analizie kolorystycznej. Ponieważ od dłuższego czasu interesowałam się modą i związanymi z nią typologiami- o
Page:
123