TWOJA STYLISTKA ONLINE
METAMORFOZA

telefon 1234567890

METAMORFOZA ONLINE

 

UCIEKASZ PRZED OBIEKTYWEM? UNIKASZ LUSTER?

Pomyśl o metamorfozie online.

 

Dla osób, które nie chcą lub nie mogą bezpośrednio skorzystać z porad stylisty, idealnym rozwiązaniem jest metamorfoza online – zabieg całkowicie komfortowy, dyskretny i w pełni efektywny. Aby ułatwić współpracę, przygotowałam komplet pytań w formie dwóch przejrzystych i funkcjonalnych kwestionariuszy. Niezbędne będą również zdjęcia.

Metamorfoza online jest całkowicie anonimowa. Przesłane zdjęcia nie będą nigdzie wykorzystane ani publikowane.

 
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy. Można wypełnić formularz kontaktowy lub pisać bezpośrednio na adres: styl@getthelook.pl


 

Kwestionariusz METAMORFOZA ONLINE

METAMORFOZA ONLINE

 

Test na typ urody według David’a Kibbe

TEST DAVID’A KIBBE

 


 

OPINIE KLIENTEK

Dodaj opinię


Dodaj swoją opinię

Od dłuższego czasu byłam zainteresowana modą, przeglądałam różne strony i blogi o tej tematyce, ale cały czas czułam, że to nie to, że ten

Rose

Od dłuższego czasu byłam zainteresowana modą, przeglądałam różne strony i blogi o tej tematyce, ale cały czas czułam, że to nie to, że ten ogromny potencjał wiedzy o tej dziedzinie jest niewykorzystywany przez stylistki.
W końcu, niecały rok temu, odkryłam tego bloga, który mnie absolutnie zafascynował, miałam wrażenie, że odkrywam perełkę - szczegółową i uważną analizę typów fizjonomicznych.
Uznałam, że sama się zdiagnozuję, nigdy bowiem nie sądziłam, że będę korzystać z pomocy stylistki, wolałam myśl, poradzę sobie sama. Nie byłam pewna analizy także pod tym względem, że bałam się werdyktu, który podyktuje mi styl, do którego nie będę przekonana. Po kilku miesiącach, gdy już miałam zupełny mętlik w głowie, zdecydowałam się na analizę.
Wynik mnie absolutnie zaskoczył - okazało się, że nie muszę się do niczego zmuszać, a wręcz mogę poznawać i kompletować garderobę zgodnie ze stylem, który jest mi najbliższy, choć nie przypuszczałam, że mogę go reprezentować.
Teraz mogę wreszcie być sobą, Romantyczką z Gwiezdnym bonusem :)
I wiecie co? To działa! Odkąd stosuję się do zaleceń skierowanych specjalnie dla mnie, słyszę komplementy od najbliższych, znajomych i nieznajomych :D poza tym mam konkretne wytyczne dotyczące mojego stylu ubierania się, zatem nie muszę już kombinować, wymyślać i kupować rzeczy, których po namyśle nie będę chciała nosić.
Koniecznie muszę wspomnieć tu o udziale Grety - wnikliwej, obeznanej w dziedzinie kreowania wizerunku, a poza tym miłej, przyjaznej w kontaktach osoby. To dzięki niej już wiem, jak mam się ubierać :D
Bardzo Ci dziękuję Greto!
No i polecam analizę tym, które się jeszcze wahają, tak jak ja do niedawna :)


Pod koniec zeszłego roku trafiłam na tego bloga. Czytałam go z zainteresowaniem, próbowałam się gdzieś dopasować, podchodziłam do tematu z r

MAGDA

Pod koniec zeszłego roku trafiłam na tego bloga. Czytałam go z zainteresowaniem, próbowałam się gdzieś dopasować, podchodziłam do tematu z różnych stron i od własnej sylwetki i ubrań, w których czuję się najlepiej.

I nic.

Przez wiele lat - jak podejrzewam - większość kobiet, próbowałam nowych trendów, szukałam swojego stylu, testowałam różne opcje ubraniowe tylko po to by stwierdzić, że to jednak nie to. Kilka razy zrobiłam w szafie absolutną czystkę, zostało mi parę ubrań na krzyż.

I dalej nic.

Poprosiłam Gretę o analizę, bo ciągle nie wiedziałam, gdzie popełniam błąd, dlaczego cały czas czuję, że to nie to, przeglądam zdjęcia i czuję się jak szara mysz.

I wreszcie strzał w 10:)

Greta jest kochaną osobą, mającą morze cierpliwości. A pewnie nawet i ocean. Nie powiem, ile maili z nią wymieniłam, w każdym razie mnóstwo:))), zawsze mi odpowiadała, doradzała, sugerowała, naprowadzała, edukowała. Świetne jest też to, że Greta każdy swój wybór umotywuje oraz to, że nauczy klientkę, jak podkreślać atuty, swoje cechy charakterystyczne, jak robić zakupy.
Jestem FG, SS i posiadam SE. Pomyślcie, jak wyglądałam testując tak modny czas jakiś temu minimalizm:( Powoli kupuję ubrania w swoim typie i wreszcie wszystko mi gra. Zresztą otoczenie cały czas daje znaki, że super, że młodziej, że fajnie. Kto nie zechciałby tego usłyszeć?

Analizę u Grety polecam sercem i duszą. Sama też zapisałam się na garderobiane konsultacje na sezon zimowy:) A dodatkowym bonusem jest poznanie niesamowitej osobowości, świetnego poczucia humoru, wszystko odbywa się przyjemnie, fajnie i miło.

Greto, bardzo Ci dziękuję. To, że zmieniasz życie nie jest powiedziane na wyrost. To szczera prawda.


Do GretyKredki trafiłam trochę z bezradności.Miałam kłopoty ze swoim stylem, ale też z sylwetką i identyfikacją.Byłam bardzo wychudzona i

Carmena

Do GretyKredki trafiłam trochę z bezradności.
Miałam kłopoty ze swoim stylem, ale też z sylwetką i identyfikacją.
Byłam bardzo wychudzona i próbowałam na siłę wcisnąć się w rzeczy, które i tak nie dodawały mi urody.
Ciągle było coś nie tak, pomimo wprowadzenia do codzienności zasad stylu według najróżniejszych poradników.
Zaintrygowała mnie propozycja alternatywnego spojrzenia na modę.
Wydawało mi się, że to chyba ostatnia już szansa na minimalną choćby poprawę wizerunku i samopoczucia.
Zawsze uchodziłam za bardzo atrakcyjną osobę, ale coś jednak nie grało. Wyglądałam na biedną i chorą, więc pomimo wysiłków, efekty moich starań do tej pory były mizerne.
Metamorfoza online i konsultacje wizerunku u GretyKredki dokonały cudu. Nie tylko dzięki wiedzy, którą Greta posiada, ale również dzięki niezwykłym predyspozycjom do pracy z ludźmi, jakich nie spotkałam u nikogo nigdy w tym zawodzie.
Moja praca z Gretą zamieniła się w terapię, która pomogła mi odnaleźć klucz do zrozumienia swoich problemów. Okazała się pomocna w walce o wyższe BMI .
Do tej pory żadnemu psychologowi od prawie dziesięciu lat nie udała się ta sztuka.
Z zabiedzonej nastolatki wyrosłam na niepewną siebie i pozbawioną właściwego sobie uroku kobietę. Do tego problemy z wagą utrudniały mi osiąganie celów i zagrażały zdrowiu.
Dzięki Grecie to wszystko się zmieniło.
Wytłumaczyła mi psychologicznie i empatycznie, dlaczego do tej pory się nie udawało. Pokazała ograniczenia mojej fizjonomii, a także jej potencjał.
Poszukiwania własnego stylu w moim przypadku były niejako na drugim planie.
W pierwszej kolejności ważna była akceptacja siebie i pozbycie się kompleksów.
To udało się w stu procentach TYLKO DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z GRETĄ.
Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, nie potrzebowałam już intensywnych i kosztownych terapii. Jest coś magicznego i niesamowitego w metodzie pracy, którą Greta stosuje. Przemawia do bardzo głębokich pokładów, uczy, że jesteśmy jedyni i niepowtarzalni. Uwalnia nas od szkodliwych systemów.
Jako bonus otrzymałam też umiejętność stworzenia szafy marzeń, idealnej dla siebie i minimalistycznej.
Dzięki temu nie dokonuję złych zakupów, analizuję ubrania i dodatki pod kątem wszystkich atutów i możliwości, jakie posiadam .
Moje zdrowe spojrzenie na siebie.
Moja nowa sylwetka i moja nowa szafa. Nowa ja . TUTAJ ZDARZAJĄ SIĘ CUDA.


Metamorfoza to prawdziwa inwestycja w siebie. Greta jest świetna. Miła i zawsze odpowiada, nawet po zrobionej już analizie. Pomaga to też lepiej p

Asia (SN)

Metamorfoza to prawdziwa inwestycja w siebie. Greta jest świetna. Miła i zawsze odpowiada, nawet po zrobionej już analizie. Pomaga to też lepiej poznać siebie. W końcu można usłyszeć, że się ładnie wygląda, a nie, że ładnie wygląda ubranie. Wszystkim serdecznie polecam :)


Hej :)Piszę tę opinię ponad pół roku po analizie u Grety Kredki... ponieważ jestem typem zdystansowanym i niełatwo się zachwycam. Potrzebowa

Ania

Hej :)
Piszę tę opinię ponad pół roku po analizie u Grety Kredki... ponieważ jestem typem zdystansowanym i niełatwo się zachwycam. Potrzebowałam czasu na przemyślenie, oswojenie i zinternalizowanie zdobytej wiedzy. Co mogę powiedzieć? To działa :) i dobrze robi na głowę ;) Bardzo pomaga bezstronna opinia, życzliwe podejście i niesamowite wyczucie Grety. Wyniki testów zwiększają świadomość samej siebie, a ich zaakceptowanie i wcielanie w życie jest procesem. I, często, wychodzeniem poza dotychczasowe przyzwyczajenia. Przede wszystkim jednak, jest to świetna zabawa w odkrywanie siebie na nowo - polecam wszystkim zabieganym, które gdzieś po drodze się zgubiły. Przekonacie się, że w stylizacji typ urody ma pierwszorzędne znaczenie, a dopiero typ kolorystyczny go dopełnia.
Każda z Was ma w sobie absolutnie wszystko, czego potrzebuje, żeby być szczęśliwą. Życzę przyjemnych zmagań z własną głową! I fantastycznej zabawy w odkrywanie swoich typów z Gretą Kredką :)


Na stronę Grety trafiłam przypadkowo przeglądając babskie strony o ciuchach i stylizacji.Mam zwyczaj sprawdzać podsyłane linki. No i zafascynowa

K.

Na stronę Grety trafiłam przypadkowo przeglądając babskie strony o ciuchach i stylizacji.Mam zwyczaj sprawdzać podsyłane linki. No i zafascynowały mnie typy urody wg Kibbe przedstawione na blogu Grety. Próbowałam ustalić mój typ najpierw sama , potem z bratową ,i moją mamą pomagając sobie nawzajem.I co ciekawe jesteśmy różnymi typami a rozwiązując testy wszystkie byłyśmy Classic. Wszystkie miałyśmy wszystkie cechy średnie. Dlatego po kilku dniach czytania wszystkich opisów postanowiłam iść na całość i zamówiłam test wg Kibbe, analizę kolorystyczną i zestawy. Przygotowałam do analizy zestawy zdjęć nawet tych z przed lat, obecne, z makijażem i bez,w bieliźnie i ubrana. Nie zawsze wyglądałam na nich dobrze ale wydaję mi się,że im bardziej naturalnie wyglądamy na fotkach tym analiza może być bardziej prawdziwa.

Jestem bardzo zadowolona z wszystkich trzech segmentów analizy.A dlaczego?
Po latach udręki z odpowiednim ubiorem ( jestem wieku 50+) nareszcie wiem co mogę nosić. Przeszłam wiele etapów ubierania. Ponieważ moja Mama jest innym typem Kibbe i kolorystycznym niż ,ja ubierała mnie jako dziecko i nastolatkę pod swoim kątem . Z czym wiele razy się nie zgadzałam , teraz wiem dlaczego.Potem lata prób: zakupów i samodzielnego szycia. Niejednokrotnie rzucałam w kąt nie podłożoną spódnicę albo niewykończony żakiet. Ciuchy, które wyglądały super na innych kobietach lub w żurnalach na mnie wisiały albo dawały efekt przebrania.Do tego wszystkiego dochodzi moda na konkretne fasony i tkaniny. I próbowałam bezskutecznie. Nastały lata 2000-ne i nowe poradniki i programy TV : Trinny i Susanna ,Gogh i nasze rodzime produkcje. I wszędzie KLEPSYDRA. Każda dziewczyna ma być klepsydrą. Więc nowe próby , godziny w przymierzalniach, i nowe błędy.Zmarnowany czas, pieniądze i szafa pełna nieodpowiednich rzeczy których i tak nie nosiłam ,bo czułam że coś jest nie tak.
Dzisiaj po analizach Grety zrobiłam totalną rewolucję w szafie, sprzedałam na allegro co się dało , resztę rozdałam, zostały tylko te ciuchy i dodatki które odpowiadają mojemu typowi lub nie kupiłam jeszcze zamiennika (np. odpowiednie buty zimowe).Niektóre moje rzeczy budziły wątpliwości więc robiłam fotki i wysyłałam na konsultację ( np. biżuteria, kapelusze korale , apaszki torebki i wszystko co tylko kobieta potrzebuje) .Także wszystkie poradniki modowe sprzedałam , bo Kibbe działa i nie potrzeba nic więcej.
Pierwsze nowe zakupy przeprowadziłam z pomocą Grety. Wysyłałam linki do wybranych przeze mnie rzeczy a Ona podpowiadała cierpliwie co jest dla mnie najlepsze. Sama podsyła linki poszukiwanej przeze mnie rzeczy .Jak paczka już do mnie dociera wysyłam fotki w nowym ciuchu .Zakupy stały się banalnie proste. Strony firmowe sklepów , czy np. Zalando przeglądam teraz błyskawicznie ,bo wiem jaki fason jest dla mnie odpowiedni. Podobnie dodatki , czy kolorowe kosmetyki.
Moja szafa nareszcie zaczyna być harmonijna, rzeczy pasują do siebie i do mnie.Jestem zachwycona z efektów.
Serdecznie polecam analizy wykonane przez Gretę. ma dużo cierpliwości w tłumaczeniu , podpowiadaniu i analizowaniu. Bardzo potrzebna jest osoba z zewnątrz, która spojrzy na nas obiektywnie i Greta jest taką osobą której można zadać każde pytanie .Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam.

PS. Wszystkie listy i zdjęcia zestawów mam wydrukowane i zapisane na dysku, i wracam do nich planując nowe nabytki.


Polecam, bardzo bezstresowa i efektywna analiza :) Nie kosztuje dużo wysiłku, a można dowiedzieć się tego, co się chce za niewygórowaną cenę.

j.

Polecam, bardzo bezstresowa i efektywna analiza :) Nie kosztuje dużo wysiłku, a można dowiedzieć się tego, co się chce za niewygórowaną cenę. Cyknęłam parę zdjęć z rana, z fryzurą od poduszki, bez makijażu, potem ze zrobionym na szybko makijażem, z kilkunastoma ubraniami w różnych kolorach wyciągniętymi z szafy. Następnego dnia otrzymałam analizę, która wydaje mi się bardzo sensowna i jest pomocna :) Szybko, łatwo i w przyjaznej atmosferze. No i wcielanie w życie wskazówek naprawdę działa.


Greta przeprowadziła dla mnie analizę typu kolorystycznego i typu wg Kibbe i było to świetne doświadczenie! Greta jest profesjonalną i sympatycz

Martka

Greta przeprowadziła dla mnie analizę typu kolorystycznego i typu wg Kibbe i było to świetne doświadczenie! Greta jest profesjonalną i sympatyczną osobą. Dzięki niej znam teraz kolory i fasony, które dobrze na mnie wyglądają oraz te, których powinnam unikać - ułatwia to zakupy, oszczędza pieniądze i sprawia że czuję się bardziej pewna siebie. Gorąco polecam!


Jeśli czytasz tę opinię, to najprawdopodobniej tak samo jak kilka tygodni temu, potrzebujesz stylistycznej pomocy (i /lub jesteś zafascynowana tr

Rita

Jeśli czytasz tę opinię, to najprawdopodobniej tak samo jak kilka tygodni temu, potrzebujesz stylistycznej pomocy (i /lub jesteś zafascynowana treściami znalezionymi na getthelook). Jaki był mój problem? Zbyt wiele zasad dotyczących ubioru wtłoczonych do głowy. Ciągłe przekonanie, że muszę robić z siebie na siłę “klepsydrę”. Wieczne niezadowolenie z codziennych stylizacji, które w niczym nie przypominały mi tych znanych z czasopism modowych i jak się okazało były dla mnie zupełnie niewłaściwe.

Greta pokazała mi alternatywną ścieżkę. Jak doceniać to co we mnie piękne(brzmi banalnie, ale działa), jak nie dać się zwariować.
Czy zatem polecam metamorfozę online? Zdecydowanie! Zaoszczędzisz czas i nerwy. Zyskasz doskonałe i precyzyjne wskazówki. Greta bardzo szybko odpisze na Twój każdy mail, a gdy sama zaczniesz się ociągać z dosyłaniem potrzebnych materiałów, o wszystkim przypomni. Nie martw się także, że brak osobistego kontaktu sprawi, że metamorfoza będzie uboższa - ja miałam wrażenie, że taki dystans jest bardzo potrzebny. Wtedy wyraźnie widać Ciebie i Twoją sylwetkę.

Po stokroć polecem!


identyfikacja typu Kibbe przeprowadzona przez Gretę to czysta przyjemność! Wszystko wyłożone jest w prosty i przystępny sposób, a Greta z aniel

Nibi

identyfikacja typu Kibbe przeprowadzona przez Gretę to czysta przyjemność! Wszystko wyłożone jest w prosty i przystępny sposób, a Greta z anielską cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Polecam z całego serca!


getthelook.pl , Poland 5.0 5.0 27 27 Analiza u Grety to przede wszystkim wspaniała przygoda w odkrywaniu siebie, poznawaniu mocnym stron, samoakceptacji.Jej oku nic nie umknie. Greta dostrzeże wszelkie smaczki, niua
Page:
123