Iskrzący Ethereal - galeria zdjęć

Z cyklu Magia Mody.

Iskrzący Ethereal jest najmocniej związany z grupą Gamine. W opisach czystych stylów dla Gamine, Soft Gamine i Flamboyant Gamine znajdujemy wytyczne tożsame z kierunkiem stylu wyznaczonym przez Iskrzący Ethereal. Najważniejsze z nich to: moc drobnych detali, kalejdoskopowe desenie, patchworki, feeria barw, owocowe inspiracje, kolorowe szkiełka, duża ilość biżuterii, a wreszcie połysk i błysk w totalnie nieklasycznych dawkach.

Iskrzące elementy ozdobne są najbezpieczniejsze dla grupy Gamine oraz dla typu Flamboyant Natural.

  • grupa Gamine – Iskrzący nie może być mocno stonowany przez inne Ethereale
  • typ Flamboyant Natural – Iskrzący należy posiadać na wysokiej pozycji jako Ethereal dodatkowy (Blake Lively)

Iskrząca biżuteria skupia się na zdobieniu dłoni i nadgarstków.

Styl Iskrzącego to też odsłanianie ramion i nóg. Te wytyczne łączą się z typologią Kibbe już nieco w inny sposób. Prócz grupy Gamine znajdziemy je też w całej grupie Natural oraz w wytycznych stylu Soft Dramatic (ramiona lub nogi).

Dla pozostałych typów Kibbe pojawiający się w konfiguracji Iskrzący najczęściej oznacza stosowanie palety Pełnej Wiosny jako tej wiodącej oraz możliwość korzystania z nieco większej ilości połysku niż przewiduje dany styl w swojej pierwotnej postaci.

A kiedy zupełnie wyjdziemy poza typologię Kibbe, iskrząco-połyskujący styl może okazać się świetnym sprzymierzeńcem w tworzeniu stylizacji dyskotekowych, sylwestrowych i karnawałowych. Tym razem już dla każdego, kto tylko ma ochotę zabłyszczeć.