STYLOWA
SZKÓŁKA

telefon 1234567890

STYLOWA SZKÓŁKA

Dział STYLOWA SZKÓŁKA to miejsce, w którym czytelniczki oraz czytelnicy bloga gethelook.pl stawiają swoje pierwsze kroki. Uczą się ubierać zgodnie ze swoim typem bazowym według Kibbe. Wszelkie modyfikacje są inspirowane typologią Ethereal.

Każdy ubiera się sam – według własnego pomysłu oraz według własnej inwencji twórczej. Autorka bloga nie nadzoruje osobiście żadnej z zamieszczanych stylizacji. W jej gestii leży jedynie zatwierdzenie lub niezatwierdzenie posta ze zdjęciami.

Wiele osób prezentujących swoje outfity w STYLOWEJ SZKÓŁCE nie przeszło pełnej analizy polegającej na ustaleniu garderoby. W związku z tym prosimy o wyrozumiałość oraz o spojrzenie na zamieszczane zdjęcia przychylnym okiem. By stać się mistrzem w jakiejkolwiek dziedzinie, najpierw należy sporo trenować. To miejsce służy temu, by sprostać trudnym modowym wyzwaniom w jak najprzyjaźniejszej atmosferze. Autorka bloga zapewnia możliwość publikowania stylizacji oraz nadzór merytoryczny. Zastrzega sobie również prawo do nieakceptowania stylizacji, które nie spełniają standardów merytorycznych i/lub estetycznych.

Komentarze do wpisu “STYLOWA SZKÓŁKA”

 • anwen FG / GE+ KrE + KarE + FE + SE + WE 13 Styczeń 2018

  macie racje :( krój sukienki, a zwłaszcza dół jest zupełnie nie dla FG, ale w sukienkach dla mojego typu przez niezbyt płaski brzuch aktualnie czuję się źle :/ a znów sukienki i spódnice uwielbiam i nie chcę z nich rezygnować, więc mam problem z wyborem.

  • Espena (C+BaE+SłowE+IE+GE+KarE) 13 Styczeń 2018

   anwen – rozumiem, może spróbuj z dopasowanym fasonami,
   a nie obcisłymi? Jako C, mogę powiedzieć, że żadna C nie ma idealnie
   płaskiego brzucha, nawet taka chuda, więc coś na temat brzuszka wiem.

  • Avarati FG WE+KrE+ME+KarE+BE+SE/TS 13 Styczeń 2018

   Też mam fałdki, ale chodzę wtedy na wciągniętym brzuchu :D Powiem Ci, że teraz, kiedy ubieram się w rozkloszowane coś, to czuję się dopiero topornie i infantylnie. Grubo po prostu.
   Dokładnie, tak jak mówi Espena, najpierw popróbuj z dopasowanymi fasonami. Porób zdjęcia w takich ubraniach, a może się przekonasz? :)

  • la panda FG+FE+KarE+KrólE+WE+BE/BS 13 Styczeń 2018

   Hej dziewczyny mam podobny problem, radzę sobie z tym na dwa sposoby (tylko że wolę spodnie ) i sposoby nie są zatwierdzone przez Gretę.
   Sposób pierwszy dopasowany dół i lekki oversize na górę bluzka ma się kończyć w połowie bioder. Rękawy zawijam.
   Sposób drugi góra i dół lekko dopasowany lub bardziej jak kto woli + szal dłuższy przewieszony na ramionach ( nie zakręcam wokół szyi) tak by zgrabnie zakrywać brzuszek z przodu, w lato zakładam bardziej kolorowe z zwiewnej tkaniny. Osobiście wolę ten drugi trik :) Nie wiem czy jasno wszystko przedstawiłam :)
   Wydaje mi się że kiedyś już była o tym mowa ale Lucy Liu (FG) w serialu Elementary ma świetne sytlówki może nie we wszystkich sezonach i nie wiem co na to Greta ale bardzo mi się podoba to jak nosi spódnice/spódniczki :D

 • Anwen, mimo że sukienka nie jest dla FG, podobasz mi się w niej. Może to kolory, a może dziewczęcość i świeżość? Jestem na tak, chociaż nie eksponuje pełnej mocy Twojego typu :)

 • mam pytanie do j. – jak to się stało, że wcześniej byłaś FG, a teraz jesteś G? :)

 • Espena (C+BaE+SłowE+IE+GE+KarE) 16 Styczeń 2018

  Baśniowa odsłona zimą :).
  Gdyby nie analiza u Grety, zapewne tego kaptura
  bym nie dopięła do płaszczyka (wiele lat przeleżał w szafie).
  Szczęśliwie go nie wyrzuciłam i od tej zimy znowu
  jestem kapturkowa :).

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/25398741_10212584575583424_5792605192326172292_n.jpg?oh=451ee086c13a4495e92ae0dba07582aa&oe=5AB2AF42

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *